Netflix’in Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre, “The Adam Project” adlı filmin kadrosuna Golden Globe ödüllü Jennifer Garner (Alias) ve Marvel Cinematic Universe yıldızı Zoe Saldana (Guardians of the Galaxy) dahil olacak. İki yıldız oyuncu, yönetmen Shawn Levy’nin yeni aksiyon-macera filminde, Ryan Reynolds (Free Guy) ile birlikte başrolü paylaşacaklar.

Garner ve Saldana’nın “The Adam Project” filminde canlandıracakları karakterler ile ilgili bilgiler henüz gizli tutuluyor. Ancak her iki aktrisin de yine başarılı işler ortaya koyacakları düşünülüyor. Bunun nedeni ise, ikisinin de daha önce aksiyon filmlerinde yer aldıklarından dolayı bu türe pek de yabancı olmamaları. Garner, 2003’te Daredevil ve 2018’de Peppermint adlı aksiyon gerilim filminde yer almıştı. Bunun yanı sıra, ABC’nin casus gerilim dizisi Alias‘ta oynadı. Zoe Saldana ise, Avatar ve Avengers: Endgame gibi en çok hasılat yapan filmlerden yer aldığı için dünya çapında tanındı.

Zaman yolculuğu unsuruna sahip olmasının dışında filmin detayları gizli tutulmakta. “The Adam Project” filmi, Paramount gibi stüdyolar COVID-19 salgını nedeniyle gelecekteki planlarını değerlendirmeye çalışırken, Netflix’in bu yıl çıkardığı birkaç filmden biri olarak yer alıyor. Reynolds, ikinci filmi Red Notice’in çekimlerine devam ediyor. Aynı zamanda Levy, yönetmen olarak yer aldığı Stranger Things dizisi büyük başarı sağlamıştı. Bu nedenle, iki yıldız isim Netflix’i evleri gibi görüyorlar.

The Adam Project” filminde Ryan Reynols, 13 yaşındaki benliğinden yardım almak için zamanda geriye yolculuk yapması gereken bir karakteri canlandıracak. Zamanda yolculuk yaptığı sırada eski benliğiyle birlikte o sırada tam da Reynolds ile aynı yaşta olan rahmetli babasıyla karşılaşacak.

Bu proje, yakında yayınlanacak olan aksiyon komedi filmi Free Guy’da birlikte çalışmış olan Reynolds ve Levy arasındaki ikinci işbirliğini işaret ediyor.

Filmin yönetmenliğini, Stranger Things, This Is Where I Leave You, Real Steel gibi başarılı yapımlarla kariyerini sürdürmüş olan Shawn Levy üstlenecek. Filmin senaryosunu ise Jonathan Tropper ve David Ellison yazacak. Reynolds ve Levi, aksiyon-macera filminin yapımcılığını prodüksiyon şirketleri Maximum Effort ve 21 Laps Entertainment aracılığıyla yapacak.

Bir yanıt yazın
You May Also Like