Garner, Cuma günü Instagram hesabında, Jennifer Garner’ın aile komedisi Yes Day’in yayınlanmasının ilk dört haftasında 53 milyon hane tarafından izlenmesini beklediklerini söyledi. Miguel Arteta’nın yönettiği film, 12 Mart’ta yayın devi tarafından yayınlandı ve Netflix’e göre şimdiden çıkış yaptığı 50 ülkede 1 numara oldu. Şu anda ise Yes Day, Netflix Türkiye’de 7. Sırada yer alıyor.

Eğer bu tahmin gerçekleşirse, Edgar Ramirez’in başrolde yer aldığı film, geçen sezonun ilk ayında 61 milyon abone tarafından izlenen The Christmas Chronicles: Part 2’nin arkasındaki akış devinin en büyük ikinci Çocuk ve Aile filmi olma yolunda ilerleyecek. Buna karşılık, çocuk filmi We Can Be Heroes’un ilk dört haftasında 44 milyon kişi tarafından görülmesi bekleniyordu.

Netflix’in film ve dizi ölçümünde bir görüntüleme sayısı, en az iki dakikalık izlenmeden oluşan herhangi bir örnekleme olarak sayılıyor.

Amy Krouse Rosenthal’ın kitabına dayanan ve Justin Malen tarafından uyarlanan Yes Day filmi, çocuklarına her zaman hayır dediklerini hissettikten sonra “her şeye evet günü” vermeye karar veren Amerikan ebeveynler Allison (Garner) ve Carlos’u (Ramírez) konu alıyor. Jenna Ortega, Julian Lerner, Everly Carganilla, HER, Nat Faxon, Molly Sims, Fortune Feimster ve Arturo Castro filmde ortak başrolleri paylaşıyorlar.

Film izleyicileri, çok kültürlü aileleri tasvir etme yaklaşımlarından ötürü “Yes Day”i övüyorlar. Kısacası film, Torres ailesinin Amerika’daki herhangi bir aile gibi olduğunu gösteriyor.

Yes Day, ailenin çok kültürlü, karışık bir Latin ailesi olduğu gerçeğiyle seyirciyi baştan aşağı vurmuyor. Büyük konuşmalar ya da travma yaratan olaylar yok. Bunun yerine,arada İspanyolca konuşuyorlar, arepas ve pabellón yiyorlar ve günlük hayatlarına devam ediyorlar. Bu anlamda Yes Day, modern Amerikan ailesinin gerçekte nasıl göründüğünün bir yansıması.

Gray Matter Productions’dan Lawrence Gray ve Ben Everard, Entertainment 360’tan Daniel Rappaport ve Adam Marshall ve Linden Entertainment’tan Nicole King Solaka ile birlikte Yes Day’in de yapımcılığını üstlenen Garner, Netflix ile iki film için daha anlaşma imzaladı. Bu filmlerden biri Rosenthal’ın en çok satan kitabı Bedtime for Mommy’e dayanan bir aile komedisi olan ‘Family Leave’ olacak.

Garner ayrıca yayıncının bilim kurgu filmi The Adam Project’te Ryan Reynolds, Zoe Saldana ve Mark Ruffalo ile birlikte rol alıyor.

İşte filmin fragmanı:

Bir yanıt yazın
You May Also Like