Son yılların en tuhaf mangalarından biri, Netflix tarafından canlı aksiyon dizisine uyarlanıyor. 2022’de Netflix’e gelecek olan He’s Expecting, erkeklerin de hamile kalabileceği bir dünyada geçen bir hikayeyi konu alıyor

He’s Expecting, yazar Sakai Eri’nin kaleme aldığı Hiyama Kentarou no Ninshin adlı mangaya dayanan yeni bir Japon Netflix Orijinal dizisi olacak. Dizi, Yuko Hakoda ve Takeo Kikuchi tarafından yönetilecek. Diziyi Netflix yapacak ve yapımcılığını TV Tokyo ve Aoi Pro üstlenecek.

Yuriko Mamiya (TV Tokyo), Yu Ota (TV Tokyo) ve Tsutomu Hirabayashi (AOI Pro) dizinin yapımcıları arasında yer alırken, Netflix’in içerik edinme yöneticisi Shinichi Takahashi yönetici olarak yer alıyor.

He’s Expecting’in Netflix çıkış tarihi ne olacak?

Netflix tarafından kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak dizinin 2022’de yayınlanmasının planlandığını söyleyebiliriz.

He’s Expecting’in konusu nedir?

He’s Expecting’in özeti Netflix tarafından yayınlandı:

Hikaye, nadir durumlarda erkeklerin gebe kalabileceği ve doğurabileceği bir dünyada geçiyor. Seçkin bir reklamcı olan Kentaro Hiyama, bir gün aniden hamile olduğunu öğrenir. Ortağı Aki Seto, onun ebeveyn olacağını asla düşünmez, bu yüzden ikisinin ilk başta bu beklenmedik olay yüzünden kafası karışır. Kentaro hamile bir erkek olarak şirketin ve toplumun incelemesiyle karşı karşıya kalacak ve hamile kadınların yaşadığı zorluklara ışık tutacaktır. Modern hamilelik ve doğumla ilgili pek çok soruna meydan okuyan ikili, gerçeklerle yüzleşmek ve nihai kararı vermek zorunda kalacak: bebek sahibi olmak ya da olmamak.

He’s Expecting’in oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

He’s Expecting için sadece iki oyuncu onaylandı. Serinin başrollerini Saitoh Takumi ve Ueno Juri paylaşıyor.

Saitoh Takumi, hamile Hiyama Kentarou karakterini canlandırıyor. Takumi, Toki no Kaori: Remember Me’de başrol oynadığı 2001’den beri oyunculuk yapıyor. Geçtiğimiz yirmi yıl boyunca birçok projede rol aldı.

Dizideki bir diğer başrol karakteri Seto Aki’yi ise Japon aktris Ueno Juri canlandırıyor. Rol arkadaşı gibi Juri de 2000’li yıllardan beri oyunculuk yapıyor ve çok sayıda rolde yer alarak büyük başarı yakaldı. Juri, popüler Güney Kore dizisinin kendi uyarlamasıyla Amerika’da da büyük bir hit olan The Good Doctor’un Japonca uyarlamasındaki başrolüyle tanınıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like