in

Hint-Amerikan Netflix Filmi ‘Kaykaycı Kız’ Haziran 2021’de Yayınlanacak

Kaykaycı Kız, Haziran 2021’de Netflix’e gelecek olan inanılmaz derecede heyecan verici bir Hint dram filmidir. Özellikle kaykay meraklılarının ilgisini çekebilecek olan filmin olay örgüsü, oyuncu kadrosu, fragman ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere Kaykaycı Kız ile ilgili şimdiye kadar tüm bilinenleri sizler için yazdık. Gelin beraber öğrenelim.

Kaykaycı Kız, kız kardeşi Vinati Makijany ile birlikte senaryoyu yazan Manjari Makijany tarafından yönetilen yeni bir Hint-Amerikan Netflix Orijinalidir. Filmin prodüksiyonü Skatepark Films ve Mac Productions tarafından gerçekleştirildi.

Kaykaycı Kız, platformda yayınlandıktan sonra 2021’de çıkacak olan yedinci Hint Netflix orijinal filmi ve bu yılın altıncı Hintçe dilinde çekilen orijinal film olacak.

Yeni Hint-Amerikan filmi Kaykaycı Kız’ın Netflix çıkış tarihi nedir?

Kaykaycı Kız, 11 Haziran 2021 Cuma günü Netflix’te yayınlanacak.

Kaykaycı Kız’ın konusu nedir?

Hindistan’ın Rajasthan kırsal eyaletinde yaşayan bir genç olan Prerna, otuzlu yaşlarında bir İngiliz-Hintli kadının köyüne kaykay ile gelmesinin ardından kaykay ile tanışır. Spora aşık olan Prerna, kaykaycı olma hayalini gerçekleştirmek ve ulusal şampiyonalarda rekabet etmek için her şeye rağmen mücadele ediyor.

Kaykaycı Kız’ın oyuncu kadrosu kimler yer alıyor?

Film için aşağıdaki oyuncular onaylandı:

Rachel Saanchita Gupta (Prerna Bhil), Shafin Patel (Ankush Bhil), Amy Maghera (Jessica), Jonathan Readwin (Erick), Waheeda Rehman (Maharani), Swati Das (Shanti Bhil), Ambrish Saxena (Ramkesh Bhil), Ankit Yadav (Vikram G) ve Kamlesh Gill (Dadi).

Kaykaycı Kız yapımı ne zaman ve nerede gerçekleşti?

Üretim 2019 yılının sonlarında Rajasthan, Udaipur yakınlarındaki kırsal bir köy olan Khempur’da başladı. İlginç bir şekilde, Kaykaycı Kız seti resmen Khempur’da bulunan ilk ve en büyük kaykay parkı oldu. Üretim 2020’nin başlarında tamamlandı.

Kaykaycı Kız filmi kaç saat?

Filmin resmi IMDb sayfasına göre Kaykaycı Kız’ın süresi 107 dakikadır.

Kaykaycı Kız hangi dilde çekildi?

Kaykaycı Kız, iki dilli bir film ve hem Hintçe hem de İngilizce dillerini içeriyor.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Kristen Stewart ve Viggo Mortensen, David Cronenberg’in Bilim Kurgu Gerilim Filmi ‘Crimes of the Future’da Başrolde Yer Alacak

Netflix Dizisi ‘The Last Kingdom’ 5. Sezon İle Ekrana Veda Edecek