Başrolünde Hilary Duff’ın yer alacağı son zamanların en popüler dizilerinden “How I Met Your Mother”ın devam serisi “How I Met Your Father” gelecek.

Yakın gelecekte, Sophie (Duff) oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini “How I Met Your Father”da anlatmaya hazırlanıyor. Dizi, Sophie ve sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubunun hayattan ne istedikleri, flört uygulamaları ve sınırsız seçenekler çağında nasıl aşık olunacağı konusunda neler yaptıklarını anlatacak. Proje hakkında söylenenlere göre, yeni dizinin orijinal diziyle bağlantı kurup kurmayacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Yeni dizi, “This Is Us” ortak şovmenleri ve haber dizisinin yazarı ve yönetici yapımcısı olarak görev yapan “Love, Victor” ortak yaratıcıları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger’den geliyor. “How I Met Your Mother”ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas da yeni projede yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Duff, başrolün yanı sıra dizinin yapımcılığını üstlenecek ve Adam Londy de yardımcı yapımcı olarak görev yapacak. 20th Television, orijinalinde olduğu gibi yeni dizinin de üretimini üstlenecek.

Duff, “Kariyerimde harika karakterleri canlandırdığım için inanılmaz derecede şanslı hissediyorum ve şimdi de Sophie rolünü üstlenmeyi dört gözle bekliyorum” dedi. “How I Met Your Mother”ın büyük bir hayranı olarak, Carter ve Craig’in dizisinin devamı konusunda bana güvenecekleri için onur duyuyorum ve hatta biraz gerginim diyebilirim” dedi.

“How I Met Your Mother”, 2005-2014 yılları arasında yayınlandı. Dokuz sezondan oluşan dizinin 200’den fazla bölümü yayınlandı. Dizide Josh Radnor, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Jason Segel ve Alyson Hannigan rol aldı.

Aptaker ve Berger, “How I Met Your Father”ı Hulu’ya getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Carter ve Craig’in ikonik orijinal dizisi, yarım saatlik komedide devrim yarattı ve meşaleyi Hilary Duff ile birlikte gelecek nesil için ileriye taşımaktan çok onur duyuyoruz.  İzleyicilerin Sophie ve ekibiyle tanışmasını ve modern New York City’de aşkı bulmalarını izlemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu, “HIMYM” için bir devam serisi oluşturmaya yönelik ilk girişim değil. CBS, Greta Gerwig’in rol aldığı ve Meg Ryan’ın anlatıcı olduğu “How I Met Your Dad” 2013 için bir pilot sipariş verdi. Fakat sonrasında proje kabul almadı.

Bir yanıt yazın
You May Also Like