“Euphoria” hayranları hiç ama hiç bu kadar mutlu olmamıştı.

Zendaya liderliğindeki ilginç gençlik dramasının hayranları, 2. Sezondan sonra da bu heyecanlı hikayeyi takip edebilecek çünkü görsel olarak sansasyonel hazırlanan Sam Levinson serisi üçüncü sezon ile geri dönecek.

Her hafta yarattığı baş döndürücü miktarda sosyal medya ilgisi ve vızıltısının yanı sıra, 2. Sezonun ilk üç bölümü, birinci sezona kıyasla bölüm başına görüntülemede neredeyse iki katına çıktı. 2. Sezonun 9 Ocak’taki ilk bölümü, bugüne kadar HBO ve HBO Max genelinde toplam 14 milyon izleyici topladı. Bu, 2019 yazında Sezon 1 bölümlerinin çizdiği 6,6 milyon ortalama izleyici boyutundan %100’lük bir artışa yakın. Ek olarak, 2. Sezon prömiyeri, Mayıs 2019’daki “Game of Thrones” finalinden bu yana en çok ilgi gören bölüm oldu.

“Sam, Zendaya ve ‘Euphoria’nın tüm oyuncu kadrosu ve ekibi, 2. Sezonu olağanüstü boyutlara taşıdı. HBO Programming’in başkan yardımcısı Francesca Orsi yaptığı açıklamada, “kalbini korurken, anlatı geleneğine ve biçimine meydan okuyor” dedi. “Bu yetenekli, son derece yetenekli ekiple çalışmaktan daha fazla onur duyamazdık ya da 3. Sezon’da onlarla yolculuğumuza devam edeceğimiz için daha heyecanlı olamazdık.” Diye ekledi.

Dizi, East Highland kasabasındaki dost ve düşman çevresi arasında aşk ve kaybın baskılarını ve kafa karışıklıklarını dengelerken bir yandan umut bulması ve hayatta kalması gereken 17 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Rue’yu (Zendaya) takip ediyor.

Dizinin 2. sezonunda ayrıca Hunter Schafer, Nika King, Colman Domingo, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid, Austin Abrams, Algee Smith ve Chloe Cherry yer alıyor.

Ron Leshem ve Daphna Levin’in aynı adlı İsrail mini dizisinden esinlenen “Euphoria”, Levinson tarafından yaratıldı, yazıldı, yönetildi ve baş yapımcı olarak A24 ile ortaklaşa üretildi. Leshem ve Levin, Levinson’ın yanı sıra Kevin Turen, Ravi Nandan, Drake, Adel “Future” Nur, Will Greenfield, Ashley Levinson, Hadas Mozes Lichtenstein ve Zendaya ile birlikte “Euphoria”nın yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor.

Euphoria’nın 2. sezon finali 27 Şubat günü yayınlanacak.

 

Bir cevap yazın
You May Also Like