HBO, muhabir ve yazar Justin Fenton’ın aynı adlı kitabına dayanan mini dizi We Own This City’nin 25 Nisan’da yayınlanacağını duyurdu!

Dizi, Baltimore Polis Departmanı’nda yaşananları takip ederken; aynı zamanda yolsuzluğun ve departman çalışanlarının şehri genel olarak nasıl etkilediğinin izini sürecek. Diziden yayınlanan ilk görsellerde, ironik bir şekilde The Punisher’daki polis karşıtı Frank Castle rolüyle bilinen Jon Bernthal’ı Çavuş Wayne Jenkins olarak görüyoruz. Jenkins, Baltimore’daki uyuşturucu savaşı kontrolden çıkınca haydutlaşan Gun Trace kuvvetine karşı açılan yolsuzluk davasının merkezindeki isim olmasıyla öne çıkıyor. Başrolde Bernthal’e, Adalet Bakanlığı’ndan bir avukat olan Nicole Steele rolünün sahibi Wunmi Mosaku eşlik ediyor.

Dizi kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında cinayet masası dedektifi Sean M. Suiter rolünde Jamie Hector, bölümün emektarı ve Gun Trace üyesi Momodu Gondo rolünde McKinley Belcher III, kendine hakim olmakta zorlanan bir polis olan Daniel Hersl rolünde Josh Charles, ve Gun Trace hakkında federal bir soruşturma yürüten bir FBI ajanı olan Erika Jensen rolünde Dagmara Domińczy yer alıyor. Darrell Britt-Gibson, Rob Brown, Don Harvey, David Corenswet, Larry Mitchell, Ian Duff, Delaney Williams ve Lucas Van Engen gibi isimler de dizinin ana kadrosunu tamamlıyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like