in

Happy Madison, Netflix İçin “Home Team” Adlı Futbol Filmi Yapacak

Adam Sandler tarafından kurulan bir film şirketi olan Happy Madison, şimdiye kadar yapmış olduğu 9 filmle Netflix için büyük miktarda içerik üretti. Yeni edinilen bilgilere göre Happy Madison prodüksiyon şirketinin şimdi de Netflix için ‘Home Team’ adlı yeni bir futbol sporu filmi için Hey Eddie prodüksiyon şirketiyle birlikte çalıştığı öğrenildi.

‘Home Team’ adlı yeni filmde yer alacak olan oyuncu kadrosu henüz resmileşmedi. Bunun yanı sıra, Happy Madison’ın kurucusu olan yıldız oyuncu Adam Sandler’ın filmde oynayıp oynamayacağı da henüz bilinmiyor. Bununla birlikte, Hey Eddie’nin dahil olduğu göz önüne alındığında, bu filmin Kevin James’in yönettiği bir film olacağı düşünülüyor ancak muhtemelen bazı tanıdık yüzlerin de görüleceği tahmin ediliyor.

Netflix şu anda filmin oyuncu kadrosu ve rol dağıtımıyla ilgileniyor. ‘Home Team’in yapımı Mayıs 2021’de New Orleans ve Los Angeles’ta başlayacak şekilde planlandı.

Hikayenin detayları şimdilik gizli tutuluyor ancak filmin Peewee Warriors adlı amatör bir genç Amerikan futbol takımını kapsayacağına inanılıyor. Takımın çoğu oyuncusunun yaşları 13 civarında olacak. Sean Payton, babası ile temas kurmadan veya spora dahil olmadan birkaç yıl sonra takımda oynayan oğlu Connor ile takımın koçu olmaya hazırlanıyor. Duyduklarımıza göre, oyuncuların çoğu beklenmedik spor kahramanları olacak şekilde, dipten zirveyi görenlerin bir hikayesi olacak.

Film için henüz bir yönetmen belirlenmedi veya onaylanmadı.

Bununla birlikte, filme dahil edilen iki yetenekli yazar bulunmakta. Happy Madison’ın düzenli bir üyesi olan Chris Titone, filmi Keith Blum ile birlikte yazdı. Chris Titone, çoğunlukla That My BoyJack and JillPixels ve The Do- Over filmlerinde arka planda olsa da, kamera önündeki rolleriyle de tanınıyor.

Bahsettiğimiz gibi, prodüksiyon şirketi Happy Madison, Netflix ile yaptıkları anlaşmanın uzatılmasından bu yana Netflix için çok sayıda içerik üretti. Prodüksiyondaki bazı başlıklar arasında animasyonlu bir proje ve Queen Latifah ve Ben Foster’ın birlikte rol aldığı Hustle yer alıyor.

Yeni proje ile ilgili bilinenler şimdilik bu kadarla sınırlı. Yeni film hakkındaki detayların ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. Özellikle yaz aylarında proje hakkında  daha fazla şey duyulmuş olacak.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix Pokémon Animasyon Serisi “Pokémon Journeys”in 4. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Peter Dinklage ‘This Was Our Pact’ Adlı Animasyon Filminin Yapımcılığını Üstlenecek