Henüz 3 gün önce Netflix’te yayınlanan Hustle, büyük ses getirdi. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla ön plana çıkan yapım, kısa sürede izleyicilerden tam not aldı. Henüz bu keyifli filmi izlemediyseniz hemen başlayın. Yağmurlu bir havada evine kapanan pek çok insan için iyi bir alternatif.

Filmde başrol oyuncusunu ise Adam Sandler canlandırıyor. Zaten bu isim duyan birçok kişi filme koştu. Adam Sandlar’ın etrafını ise pek çok NBA yıldızı dolduruyor. Kısacası, film adeta kalite kokuyor.

Adam Sandler, basketbol kralı LeBron James ile birlikte yapımcılığını üstlendiği yeni bir spor draması olan Hustle ile yüksekleri hedefliyor. Jeremiah Zagar’ın yönettiği film geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. Vizyona ise Haziran ayında giriş yaptı.

Amerika’da 2 Haziran, Türkiye’de ise 8 Haziran’dan itibaren izlenebiliyor. Film kısa süre içinde Netflix’in en çok izlenen film listesinden birinci sıraya yerleştiğini hatırlatalım.

Kaynak: Netflix

Hustle filminin konusu

Fragman, böyle bir filmde görmeyi bekleyeceğiniz birçok notaya sahip. Kanıtlayacak bir şeyi olan aşağılık bir kahraman mı? Yoksa, parçalanan bir özel hayat mı? Görünürde başarıya giden bir bilet ve önünde çizilen açık bir yol mu? Sandler basketbol avcısı Stanley Sugerman, oyunu gerçekten seven bir adam. Ancak bu işte uzun yıllar sonra, oyunun onu geri sevmeyebileceğini hissetmeye başlıyor.

Stanley’e kendini kanıtlaması ve belki de imrendiği göründüğü koçluk kariyerine başlaması için son bir fırsat sunulur. Yola çıkar ve hemen kanatlarının altına aldığı Bo Cruz adında nesilde bir kez olacak bir yetenek keşfeder. Ancak zirveye giden yolculuk kolay olmayacak. Önlerinde engellerle dolu bir yol onları bekliyor.

İki buçuk dakikalık fragman, Stanley ve Bo’nun yol boyunca karşılaştıkları çeşitli aksilikler de dahil olmak üzere, filmin konusunun büyük bir bölümünü ortaya koyuyor.

Aktörün belki de en çok tanındığı geniş komedilerin aksine, bunun bir Sandler performansı olacağı da oldukça açık. The Longest Yard ve You Don’t Mess With the Zohan gibi gişe rekorları kıran hitlere ek olarak Sandler, Uncut Gems , Punch Drunk Love , The Meyerowitz Stories ve Funny People gibi ödüllerin favorilerinde de yer aldı.

Bir yanıt yazın
You May Also Like