Pandemi süreci hepimizde tüm bir yıl boyunca gereğinden fazla strese neden oldu. Bununla birlikte, COVID-19 ile geçen günler ve ayların yanı sıra, en karanlık günleri geçirmemize neden olan şeylerden biri Netflix ve muhtemelen Gossip Girl.

Genç drama dizisi Gossip Girl, Netflix’ten ayrılırken asla gelmeyeceğini düşündüğümüz gün hızla yaklaşıyor. Amerikan gençlik draması, Cecily von Ziegesar tarafından yazılan aynı adlı roman serisine dayanıyor ve 19 Eylül 2007’den 17 Aralık 2012’ye kadar altı sezonu boyunca The CW kanalında yayınlandı. Sonrasında ise dizi, altı sezonuyla birlikte Netflix’e geldi.

Netfix’ten üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Gossip Girl’ün altı sezonunun tamamı 31 Aralık 2020’de yayın devinden kaldırılacak. Ortaya atılan bazı iddialara göre dizi,  HBO Max’e doğru yol alacak. Ayrıca, henüz yayın tarihi de bilinmiyor. Şimdi yapılacak en iyi şey, sezonlar kaldırılmadan önce diziyi hızlıca izlemek olabilir.

2007’den 2012’ye kadar yayınlanan CW dizisi Gossip Girl’de Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford ve Matthew Settle gibi başarılı isimler rol almıştı.

Gossip Girl reboot offers first look at the new cast

Yakın zamanda resmi bir açıklama yapılmadığı için şimdilik Gossip Girl hiçbir yayın platformunda olmayacak. Bununla birlikte, HBO Max’te yayınlanmadan önce eğer diziyi tekrar izlemek istiyorsanız Amazon ve YouTube gibi seçenekler bulunuyor.

Orijinal olarak The CW kanalında yayınlanmış olan Gossip Girl, HBO ve WarnerMedia ile aynı ana şirkete ait. Mayıs 2020’de HBO Max yayına girdi ve WArnerMedia, dizinin “lansmanın ilk yılında” platforma geleceğini duyurdu. Yapılan bu açıklama, dizinin Netflix’ten ayrılacağının kanıtıydı.

Netflix, dizinin neden platformdan kaldırıldığı konusunda herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Daha önce Warner Bros.’un dizinin lisansını geri istediği bildirilmişti. Gossip Girl’ün yeni sezonlarla tekrar ekrana gelmesi söz konusu ve bu, gençlik dram dizisinin Netflix’ten kaldırılmasının başka bir nedeni olabilir. 

Netflix’ten ayrılacak olan diğer CW dizileri arasında Hart of Dixie, Charlie St. CloudDr. Seuss’ The Grinch (2018), Ralph Breaks The Internet, ve Spider-Man: Into the Spider-Verse bulunuyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like