Gina Rodriguez, Damon Wayans Jr. Ve Tom Ellis, yeni Netflix romantik komedi filmi “Players”da rol Alacak

Ünlü oyuncular, Tom Ellis’le birlikte, en yakın arkadaşı Adam (Wayans) ile başarılı ilişki “oyunları” tasarlayan Chicago spor yazarı Mack (Rodriguez) ‘e odaklanan romantik komedide başrol oynayacaklar. Ancak beklenmedik bir şekilde hedeflerinden birine (Ellis) aşık olduğunda, gerçek bir ilişki fikriyle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Daha önce “The Sleepover” ve “Pitch Perfect 3” ün yönetmenliğini yapmış olan Trish Sie, “Players”ın yönetmen koltuğunda yer alıyor. Özgeçmişinde “Ozark”, “Marvel’s Daredevil” ve “The Power” ın yer aldığı Whit Anderson ise filmin senaryosunu yazıyor.

Yapımcılar arasında Marc Platt Productions için Marc Platt ve Ryan Christians ve Campfire için Ross Dinerstein yer alıyor. Rodriguez ve Molly Breeskin, filmin yürütücü yapımcılığını şirketleri I Can and I Will Productions aracılığıyla yapacak. Campfire’dan Ross Girard ve Dan Clarke da filmin yönetici yapımcılığını üstleniyor.

CW melodramı “Jane the Virgin”in yıldızı olarak çıkış yapan Rodriguez, kısa süre önce Netflix romantik komedisi “Someone Great”de yer aldı. Kadın arkadaşlığını kutlayan bu film, Rodriguez’in erkek arkadaşı onu büyük bir kariyer değişikliğinin hemen ardından bırakmasının ardından onu bırakmaya karar veren bir müzik muhabiri rolünü izliyor.

Wayans, Zooey Deschanel’in yanında “New Girl” ün birkaç sezonunda göründü ve ABC sitcomu “Happy Endings”deki rolüyle beğeni topladı. Bir başka Netflix romantik komedi filminde oynayan Wayans, “Love, Guaranteed” filminde daimi bir aşk yaşayan Washington’lu olarak rol aldı. Filmde 1000 ilk randevudan sonra hala bekar olan Wayans, romantizmi bulacağına söz veren flört uygulamasına dava açar. Wayans ayrıca Kristen Wiig ve Annie Mumolo’nun “Barb and Star Go to Vista Del Mar”da küçük bir rol oynadı. Buna ek olarak, yakın zamanda Apple Tv + ‘da yayınlanacak olan Anthony Russo ve Joe Russo-yönettiği suç draması Cherry’de görülüyor. Wayans, WME tarafından temsil edilmektedir.

CAA ve Anonim İçerik tarafından tekrarlanan Ellis, Fox / Netflix dizisi Lucifer’de altı sezon boyunca Lucifer Morningstar olarak rol aldı. Ayrıca 2019 komedi filmi Isn’t It Romantic’te rol aldı.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like