Popüler dizi Stranger Things’te Mike karakterini canlandıran Finn Wolfhard, dizinin uzun süredir beklenen 4. sezonunun pek çok kişinin beklediği gibi 2021’de yayınlanmayabileceğini belirtti. Bunun yerine, dizinin “önümüzdeki yıl bir ara çıkması gerektiğini” söyledi ve bu da 2022 çıkış tarihinin şu anda büyük olasılıkla gerçekleşeceğini öne sürüyor.

Dizinin başrollerinden biri olan Finn, dizinin “gelecek yıl” çıkacağını söyledi ve bu bilgi de Stranger Things 4. sezon önizlemesi ile ilgili prodüksiyon güncellemelerinin çoğunu sağlayan Stranger Things Spoilers adlı Twitter hesabında  yer alan keskin gözlü hayranlar tarafından yakalandı.

Söz konusu video, hayranlara çeşitli şovların hayranlarıyla bire bir buluşma yapma fırsatı veren Fanmio web sitesinde yapılan bir soru cevap bölümünden geliyor. Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo ve Noah Schnapp hayranları ile iletişim kurmak için bu hizmeti kullanıyorlar.

Stranger Things 4. sezonun beklenenden çok daha uzun sürdüğü bilinen bir gerçek. Bu gecikme 2020’nin büyük bir kısmında prodüksiyonun durması ve ancak yılın ilerleyen günlerinde tekrar faaliyete geçtiği için COVID-19’un en büyük kayıplarından biri oldu. Ayrıca, 2021’de New Mexico biriminde de özellikle aksaklıklardan muzdarip olan büyük gecikmeler yaşandığı düşünülüyor.

Dizinin yeni sezonunun 2022’de yayınlanmasını belirtmesi Finn’in sadece 4. sezonun çıkışını tahmin ettiği bir durum olabilir ve gerçek çıkış tarihi ​​önemli ölçüde değişebilir. Fakat yine de dikkate değer bir bilgi olduğunu söyleyebiliriz.

Dizinin yeni sezonu 2022’de çıkarsa (3. sezondan üç yıl sonra yayınlanacak), yılın şkj aylarında çıkabileceği düşünülüyor ancak şu anda olan bitenden dolayı çekimlerin çok yakında sona ermesi bekleniliyor. Tüm söylenenlere rağmen, yine de tek yapabileceğimiz şey beklemek ve görmek olacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like