The Falcon and The Winter Soldier’ın bir sonraki bölümünde Marvel Sinematik Evreni’nden yeni bir karakterin sürpriz bir görünümü yer alıyor. Marvel Studios’un yeni Disney + serisi, Sam Wilson ve Bucky Barnes’ı takip etsede, diğer Marvel karakterlerine de yer verdi. Bu plan, Sharon Carter, Baron Zemo ve War Machine gibi tanıdık karakterleri geri getirmeyi içeriyordu, ancak The Falcon ve The Winter Soldier ayrıca çizgi romanlardan John Walker, Karli Morgenthau, Isaiah Bradley gibi daha fazlasını tanıttı.

Marvel’ın The Falcon ve The Winter Soldier ile MCU’yu genişletmesi oldukça etkileyiciydi, ancak bununla sınırlı kalmayacak. Showrunner olarak görev yapan Malcolm Spellman, daha önce 5. bölümün büyük bir sürpriz karakter içerdiğini söylemişti. Bu, hayranların kim olabileceği konusunda tahminler yürütmelerine neden oldu; Chris Evans’ın Steve Rogers, Florence Pugh’dan Yelena Belova ve hatta Tatiana Maslany She-Hulk gibi bilinen MCU karakterlerinin ortaya çıktığını öne süren birçok teori var. Spellman, karakterin Thor ile bir noktada geçişi görmeyi çok seveceği bir karakter olduğunu açıkladı. Yeni bir haber onun yepyeni bir MCU karakteri olduğunu söylese de, bu karakterin kimliği hala gizli tutuluyor.

Bir kaynağa göre sürpriz karakterin Marvel Comics’ten geldiği ve tanınmış bir oyuncu tarafından oynandığı belirtiliyor. The Falcon ve The Winter Soldier 5. bölüm yayınlanmadan önce karakterin kimliği sızdırılmadığı takdirde, hayranların karakterin kim olduğunu ve kimin oynadığını öğrenmek için önümüzdeki Cuma gününe kadar beklemesi gerekecek.

Bu bilgi doğruysa, sonunda The Falcon ve The Winter Soldier’da kimin oynayacağını görmek heyecanlı olacak. Rol ile alakalı sadece güçlü bir kişiliğe sahip biri olduğu bilgisi verildi. The Falcon ve The Winter Soldier’ın sürpriz bölüm 5 karakteri hakkında sınırlı bilgi verildiği göz önünde bulundurulduğunda, kim olabileceği konusundaki tahminler çılgınca olabilir. Mevcut MCU karakterleri ve gelecekteki projelerde görüneceği onaylananlar konu dışında olsa bile, Sam ve Bucky’nin yararlanabileceği zengin çizgi roman geçmişleri bulunuyor. Söz konusu kişinin gizemli Power Broker, Dennis Dunphy veya Sentry gibi biri veya Thunderbolts’un herhangi bir üyesi olma ihtimali var.

Bir yanıt yazın
You May Also Like