Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu ‘Exxen’de birçok iddialı dizi, film ve eğlenceli şovlarla dolu bir arşiv bulunuyor.

Birçok başarılı ve ünlü oyuncuların yer aldığı dizi ve film içeriklerinin yanı sıra şovlara da yer verilen Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen’de ne izlesem diye düşünenler için platformda izleyebileceğiniz içeriklerin bir listesini hazırladık. O zaman gelin beraber inceleyelim.

 

Şeref Bey

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün yer aldığı dizide Şeref, romantik ve duyarlı olmasının yanı sıra kararlı ve son derece inatçı bir kişidir. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında yer alan Şeref Bey, yeni bir hayata başlar. Hiç beklemediği sürprizler ve belki de yeni bir aşk onu bekler.

 

 

Yetiş Zeynep

Başrolünde Aslı Bekiroğlu’nun yer aldığı ‘Yetiş Zeynep’ dizisinde Zeynep’in hikayesi anlatılıyor. Zeynep, hayalleri olan 20 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Fakat okul masraflarını karşılamak için çocuk bakıcısı olarak çalışmak zorundadır. 6 çocuğa bakarken aynı zamanda öğrenci olduğunu da saklamak zorunda kalır.

 

Sihirli Annem

Sihirli Annem, 2003-2012 yılları arasında yayınlanmış olan aynı isimli dizinin yeni bir kadroyla çekilen bir versiyonudur. Dijital olarak yayınlanan dizide çocuklarıyla sıradan bir hayat yaşayan Sadık’ın hayatı, Betüş’le tanıştığı zaman hayal edemeyeceği bir şekilde değişecektir.

 

Konuşanlar

Diğer talk showlardan farklı bir formata sahip olan ‘Konuşanlar’, Hasan Can Kaya’nın seyircilerden sahneye çıkıp konuşacak olanları seçmesiyle ve sahnede sorduğu sorularla kahkaha dolu bir program.

 

Kral Şakir: Mikrop Avcıları

Exxen’de yer alan ilk animasyon filmlerinden olan ‘Kral Şakir: Mikrop Avcıları’,Grafi2000 tarafından yapılmıştır. Eski bir mikrop yeniden ortaya çıkar ve şehirdeki herkesi etkisi altına alır. Şakir, Remzi, Canan ve Fil Necati’den oluşan ekip bu canavar mikrobu yenmek ve halkı eski hallerine döndürmek her şeyi yapmaya hazırlardır.

Öğrenci Evi

Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu ‘Öğrenci Evi’ adlı dizide lüks bir villada yalnız kalamayan Urfalı bir öğrenci, okulda karşılaştığı kişileri evine davet eder ve kalmalarını ister. Sonrasında ülkenin farklı yerlerinden gelen dört üniversite öğrencisi bir arada yaşamaya başlarlar. Aşk ve hayatın engellerini aşarken birbirlerini destekleyen en iyi arkadaşlara dönüşürler.

 

Buraların Yabancısıyız

Platformda yayınlanan iddialı bir program olan ‘Buraların Yabancısıyız’da YouTube’da hayran kitleleri büyük olan Chaby Han, Michele Cedolin, Joel Moriasi ve Louis Stotesbery, şehir şehir gezerek Türk kültürünü öğreniyor ve eşsiz güzellikleri gözler önüne seriyorlar.

 

Hükümsüz

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın yer aldığı ‘Hükümsüz’ dizisinde Esma, babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz inatçı ama kırılgan bir avukat adayıdır. Bir cinayet bu iki farklı kadının yolundan geçecek. Ama nasıl?

 

Gibi

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın canlandırdıkları Yılmaz ve İlkkan ikilisi, sürekli birbirleriyle kavga eden iki arkadaştır. En büyük özellikleri, her zaman sıradan hayatlarını alt üst edecek bir şeyler yapabilmeleridir. Aralarında yaşanan küçük olaylar inanılmaz bir şekilde büyür ve işler sarpa sarar.

 

@EnisArıkan

Bu talk show programında Enis Arıkan, stüdyosunda birbirinden ünlü sanatçıları ağırlıyor ve ortaya eğlenceli ve komik sohbetler çıkıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like