Hepimizin aklının ucundan geçen dövme fikri kiminde hayat bulmuş, kiminde öyle aklının bir köşesinde kalmış olabilir. Bu hikayede de dövme var. Bir babanın kendisine yaptırdığı dövme…

Dünyalar tatlısı Bobby; Natasha ve Richard Davies çiftinin oğlu. Bobby doğduktan bir süre sonra kalbinde ciddi bir sorun olduğunu öğrenmeleri mutluluklarına gölge düşürür. İyileşmesi için açık kalp ameliyatı olması gerekmektedir.

Doğuştan gelen kalp rahatsızlığı olan bebeklere göre oldukça sağlıklı olarak dünyaya gelen Bobby, kendi kendine nefes alabiliyordu ve kilosu da yerindeydi. Fakat sağlıklı olarak büyüyebilmesi için ameliyat olması gerekiyordu. Ve 3 aylıkken açık kalp ameliyatı oldu. Ameliyat başarılı geçti ve Bobby sağlığına kavuştu. Baba Richard ise oğlu ameliyattan sonra farklı hissetmesin diye göğsüne oğlunun ameliyat izini dövme olarak yaptırdı.

Eşinin göğsündeki dövmenin daima oğullarının yanında olacaklarını hatırlatacağını söyleyen Natasha, doğuştan gelen kalp rahatsızlıklarıyla ilgili de farkındalık yaratmak istediklerini de belirtti.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like