in

‘Close Enough’ 2. Sezonu Mayıs 2021’de Netflix’e Geliyor

Close Enough, J. G. Quintel tarafından HBO Max için yapılan ve Netflix’te de yayınlana bir Amerikan yetişkin durum komedisi dizisi olan Close Enough, HBO Max çıkışından iki ay sonra Mayıs 2021’in sonlarında Netflix’e ikinci sezonu için geri dönecek.

Close Enough’ın Netflix’te yayınlanmaya başlayacağı haberi ilk olarak Eylül 2020’de gelmişti. Şimdi ise HBO Max’teki 2. sezonun çıkışından kısa bir süre sonra, yeni sezonun 26 Mayıs 2021’de Netflix’e geleceği kesinleşti.

JG Quintel tarafından yaratılan yetişkin animasyon dizisi, Emily ve Joshua adlı evli bir çiftin 20’li yaşlarından 30’lu yaşlarına geçerken yaşadıkları gündelik hayatı konu alıyor. Video oyunu geliştiricisi Joshua Singleton ve şarkıcı-söz yazarı Emily Ramirez’in ebeveynlerinin sinirlerini bozmayı çok seven beş yaşında bir kızları vardır. Günlük hayatın gündelik sorunlarına ek olarak, artık 30’a yaklaştıkları gerçeğiyle de yüzleşmek zorunda kalırlar. Neyse ki, bir fenomen olan arkadaşları Bridgette ve bir kolejde öğretmen olan Alex tarafından desteklenirler.

Unogs’a göre, Netflix ABD dışındaki en az 30 bölge, aralarında Netflix Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık, Brezilya, Arjantin, Hollanda, Meksika ve Türkiye’nin de dahil olduğu bölgelerde ‘Close Enough’ dizisi yayınlanıyor.

Netflix’in seriyi yalnızca geçici olarak alacağı ve Warner Media’nın gelecek sezonların haklarına sahip olacağı konusundaki bazı endişelere rağmen, durum böyle görünmüyor.

Çoğu bölgede HBO Max, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülecek ve bunun gerçekleşmesi durumunda Close Enough projesine ne olacağı belirsiz. Bununla birlikte, İngiltere ve Kanada gibi bölgelerde, HBO Max lansmanı en az 2025 yılına kadar reddedildi.

Close Enough 3. Sezonu Gelecek Mi?

Dizinin geleceği için endişelenmeye gerek yok, çünkü 3. Sezonun geleceği bilgisi çoktan duyuruldu. Aslında, WarnerMedia 3. ve 4. sezonların sipariş edildiğini duyurdu. Bu sezonlarının tamamının Netflix’e gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

Görünüşe göre“Close Enough” 2. sezonu Netflix’te uzun  bir süre kalacak çünkü serinin lisansını alınmış. Bu nedenle, Emily Ramirez ve Joshua Singleton çiftinin çılgın günlük maceralarını şimdiden dört gözle bekleyebilirsiniz.

 

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix’te Üçüncü Gözünüzü Açacak En İyi 8 Spiritüel Belgesel

Amazon Prime’da Yayınlanan “Absentia”nın Yıldızı Stana Katic, Dizinin 3. Sezonla Veda Edeceğini Açıkladı