The School for Good and Evil romanının film uyarlaması için çekimler resmi olarak başladı! Filmin 2022’de Netflix’e gelmesi planlandığında, filmle ilgili güncellemeler, fragman yayınları, oyuncu kadrosu haberleri ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere tüm önemli güncellemeleri sağlamak için burada olacağız.

The School for Good and Evil, yazar Soman Chainani’nin aynı adlı en çok satan romanlarına dayanan yeni bir Netflix Orijinal fantastik drama filmidir. Filmin yönetmenliğini daha önce Ghostbusters’ın yeniden yapımında, Spy , The Heat ve The Office’in bölümlerini yöneten Paul Feig yönetiyor.

Chainani, David Magee ile birlikte filmin senaryosunu yazdı.

The School for Good and Evil’ın üretim durumu nedir?

Belfast Telegraph, 27 Nisan 2021 tarihinde The School for Good and Evil’ın  Belfast Harbour Stüdyolarında gerçekleştirilen çekimlerine başlanıldığını açıkladı.

Roth Films The School for Good and Evil’ın yapımının arkasında yer alan şirkettir. Roth Films ve en çok Snow White and the HuntsmanAlice in Wonderland, ve Maleficent gibi birçok canlı aksiyon masallarındaki çalışmaları ile tanınır.

The School for Good and Evil’ın Konusu Nedir?

Her dört yılda bir, on birinci ayın on birinci günü gecesi, 12 yaşında iki çocuk Gavaldon köyünden çalınır ve İyilik ve Kötülük Okulu’na götürülür. Sarı saçlı ve güzel Sophie, okula götürülme ve sevgi dolu bir prensle bir prenses olarak sonsuza dek mutlu yaşama hayalleri kurar. Bununla birlikte, Sophie’nin en iyi arkadaşı Agatha, siyah saçlı, şişkin böcek gözleri ve mezarlık eviyle beraber çirkin bir kızdır ve Sophie’den tamamen farklıdır.

Her ikisi de okul için mükemmel adaylardır, ancak kaçırılmanın kader gecesinde, her ikisi de “yanlış” okula gönderilir. Sophie, Evil okulunun öğrencisi olurken Agatha ise İyilik okulu öğrencisi olur.

The School for Good and Evil’ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Ana ve yardımcı oyunculardan bazıları açıklandı:

Charlize Theron (Lady Lesso), Kit Young (Rafal), Michelle Yeoh (Professor Anemone), Laurence Fishburne (The Schoolmaster), Kerry Washington (Professor Dovey), Sofia Wylie (Agatha), Earl Cave (Hort), Sophie Anna Caruso (Sophie) ve Jamie Flattes (Tedros).

The School for Good and Evil Netflix’te ne zaman yayınlanacak?

Filmin 2021’de gelmesini isteyen hayranlar, The School for Good and Evil’in 2022’de Netflix’e gelmesi nedeniyle büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Filmin 2022’de ne zaman geleceği henüz belli değil, ancak çekimlerin Nisan 2021’de başladığını göz önüne alırsak, ilkbahar veya yaz aylarında Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like