Birçok kaynağın verdiği bilgilere göre, Channing Tatum, Paramount Pictures’ın yeni filmi “The Lost City of D” de Sandra Bullock’la birlikte başrolde rol almak için son görüşmeleri yapıyor.

Sandra Bullock, “The Lost City of D” projesini kendi şirketi Fortis Films, Liza Chasin ve onun 3dot Productions şirketi aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Adam ve Aaron Nee tarafından yönetilecek olan filmde Bullock, münzevi bir romantik roman yazarı olarak rol alıyor. “The Lost City of D” filminde, hakkında yazdığı sözde kurgusal bir şehrin gerçek olduğunu öğrenen romantik bir yazarın hikayesini anlatıyor. Bullock ve kitabındaki baş karakterini canlandıran oyuncu, bu kayıp şehri bulmak için hayati bir yolculuğa çıkıyor.

Romantik aksiyon macerası filmi, Dana Fox’tan güncellenmiş bir senaryo (Disney Plus “Cruella”, “How to Be Single”) ile Seth Gordon’un bir fikrine dayanmaktadır. Oren Uziel orijinal senaryoyu yazdı. Gordon ise ayrıca Exhibit A Films şirketi aracılığıyla prodüksiyon yapmak üzere kadroya dahil edildi.

Adam ve Aaron Nee, yeni başlatılan sinema grubu başkanı Emma Watts için büyük bir öncelik olan “The Lost City of D” projesinin yönetmen koltuğuna oturmak için imza attı.

Tatum, geçtiğimiz günlerde hem rol aldığı hem de yapımcı ortağı Reid Carolin’le birlikte yönettiği “Dog” filminin prodüksiyonunu kendi şirketleri Free Association aracılığıyla tamamladı. Film, bir askerin cenazesine doğru bir yolculuğa çıkan Lulu adlı bir rdu çalışanını ve Belçikalı Malinois’i konu alıyor.

Tatum ayrıca, yapımcılığını Phil Lord ve Chris Miller’ın üstlendiği Universal Pictures’ın vault canavarlarına dayanan modern bir gerilim filminde başrol oynamaya hazırlanıyor. Mayıs 2021’de Tatum, kızına ithafen “The One and Only Sparkella” adlı ilk çocuk kitabını yayınlayacak.

Tatum, CAA ve avukatlar Hansen, Jacobson, Teller, Hoberman, Newman, Warren, Richman, Rush, Kaller & Gellman tarafından temsil edilmektedir.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like