Dizi, Amerika’nın en korkunç ve acımasız insanlığa karşı suçlarından bazılarının bu kadar kısa sürede nasıl işlendiğini anlamaya çalışan soruşturma ekiplerini takip ediyor. Siz gerçek suç fanatikleri, acımasız ve kanlı ayrıntılara rağmen bu ilgi çekici diziyi sakinleştirici bulacaksınız. “Mutlu Yüzlü Katil” olarak bilinen Aileen Wuornos ve “Green Nehri Katili” olarak bilinen Keith Avcısı Jesperson, ilk katiller ağına dahil edilmiştir.

Buradan fragmanı izleyebilirsiniz.

BTK, 10 yıllık bir aradan sonra olay yerine döndüğünde, ilk etapta neden durduğu belli olmaz ve kimliğine yönelik arayışlar devam eder. Belgeseller, bu olağanüstü hareketsizliğin nedenlerinden ziyade soruşturmanın bulgularına odaklanır. Catching Killers, BTK’nın uyku evresi için bu açıklamayı atladı.

Phoenix Serial Shooter’ın yayını ve Toronto Village Killer’daki iki program da dahildir. Bu nedenle, “Catching Killers”ı izlemeyi düşünen herkesi, bunun zayıf kalplilere göre olmadığı konusunda uyarmalıyız. Korkunç eylemlerin ötesinde, dizi insanlığın ahlaksızlığını ve kötülüğün korkunç derinliklerini tasvir ediyor.

Rotten Tomatoes, dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağına göre diziye yüzde 80 puan verdi. Şüphesiz, izlemelisiniz. 2. Sezonda, birçok gerçek suç belgeselinde olduğu gibi, izleyicileri materyalle boğmadan meşgul etmeye yetecek kadar ipucu var.

Bir yanıt yazın
You May Also Like