1. Ana
  2. Diğer
  3. Breaking Bad’in Filminde Jesse Pinkman’ı Canlandıracak Kişi Belli Oldu

Breaking Bad’in Filminde Jesse Pinkman’ı Canlandıracak Kişi Belli Oldu

Televizyon tarihinin sevilen dizilerinden Breaking Bad, kariyerine sinemada devam etmeye karar vermişti. Bir süredir Breaking Bad’in filminin çıkacağı dedikoduları etrafta dolaşırken, filmin yapımcıları da filmin kadrosundaki isimlerle anlaşmaya başlamıştı. Dizinin en sevilen karakterinden biri olan Jesse Pinkman’ın Breaking Bad’in film versiyonunda da yer almasına karar verildi ve bu konuda dizide de Jesse Pinkman’ı canlandıran Aaron Paul ile görüşmeler başladı.

THR’e konuşan bir kaynağın verdiği bilgilere göre film, dizinin tam bir devamı niteliğinde olacak ve filmin ilk hakları Netflix’e ait olmasının yanı sıra, film aynı zamanda dizinin yayınlandığı kanal olan AMC’de de yayınlanacak. Filmde Pinkman’in kaçırılışından sonra özgürlüğü için kaçışını ve özgürlük arayışını göreceğiz. Pinkman karakterini canlandıran Aaron Paul, dizi sayesinde üç Emmy ödülü kazanmıştı.

Spoiler: Dizinin sonunda ölen Walter White karakterini canlandıran Brian Cranston’ın filme katılıp katılmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>