in

Billy Bob Thornton ve Alfre Woodard, Netflix Filmi ‘The Gray Man’in Kadrosuna Dahil Oldu

The Grey Man adlı film, Netflix’in bugüne kadarki en büyük bütçeli filmlerinden biridir. Film, 200 milyon dolarlık devasa bir bütçeye sahiptir ve gelecek devam filmleri şimdiden planlanmaktadır. Açıklamalara göre, zaten etkileyici ve oldukça başarılı olan oyuncu kadrosuna yıldız oyuncular Billy Thornton ve Alfre Woodard’ın da dahil olacağı söylenildi.

Mark Greaney’nin romanlarından uyarlanan aksiyon gerilim filmi ‘The Gray Man’de izleyiciler iki katilin dünyanın dört bir yanında düello yaptığını görecek. Filmin James Bond ve Bourne Identity gibi filmlerle benzer özellikler taşıyacağı söyleniyor.

Russo kardeşler tarafından yönetilen The Grey Man, Netflix’in şimdiye kadar bir araya getirdiği en etkileyici oyuncu kadrolarından birine sahip. Sırasıyla Lloyd Hansen ve Court Gentry gibi başrollerde Chris Evans ve Ryan Gosling yer alıyor. Netflix’in Iron Fist dizisinden Jessica Henwick ve Narcos dizisinden Wagner Moura gibi yıldız isimlerin yanı sıra Ana de Armas, Julia Butters ve Dhanush’ın da kadroya dahil olan isimler arasında.

Şimdilerde kadroya iki yeni ismin de dahil olacağı açıklandı. Alfre Woodard’ın Maurice Cahil karakterine ve Billy Bob Thornton’un da Sir Donald Fitzroy karakterine hayat vereceği kesinleşti.

Billy Bob Thornton son yıllarda Amazon Stüdyolarında bu yıl dördüncü ve son sezonu için geri dönecek olan Goliath dizisinin çekimleriyle meşgul oldu. Ünlü oyuncu, daha çok Sling BladeArmageddon ve komedi filmi Bad Santa’daki rolleriyle tanınıyor.

Alfre Woodard, son on yılda sayısız film ve televizyon dizisinde yer aldı. Son dönemdeki TV çalışmaları arasında SeeLuke Cage ve Empire’daki rolleri yer alırken, film sektöründe belki de en çok 12 Years a Slave ve Star Trek: First Contact ile tanınıyor. Woodard, 2019’da Netflix orijinal filmi Juanita’da da yer aldı.

Yeni dahil olan oyuncu kadrosuyla zenginleşen prodüksiyonun çekimleri 18 Ocak 2021’den itibaren Los Angeles Budapeşte, Tayland ve Fransa dahil olmak üzere birçok yerde yapılacak. Filmin çekimlerinin Mayıs 2021’de bitmesi planlanıyor.

 

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix’te Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 10 Psikolojik Gerilim Filmi

Ben Affleck, Disney İçin “Keeper of the Lost Cities” Adlı Filmin Yönetmen Koltuğuna Oturacak