Arnold Schwarzenegger, Netflix tarafından yapılması için sipariş edilen, başlıksız bir küresel casusluk macera projesiyle televizyona büyük girişini yapıyor. Yayıncı dün yaptığı bir açıklamada, Skydance Television ve Nick Santora’dan (“Scorpion”) gelecek olan casus dizisinde Avusturyalı-Amerikalı ve “The Good Cop”da yer alan Monica Barbaro’nun oynayacağını duyurdu.

Resmi özetine göre dizi, yıllardır gizlice CIA Operasyonları olarak çalıştıklarını öğrenen bir baba ve bir kıza odaklanıyor. Tüm ilişkilerinin bir yalan olduğunu ve birbirlerini gerçekten tanımadıklarını anlarlar. Ortaklar olarak bir araya gelmek zorunda kalan İsimsiz Arnold Schwarzenneger Projesi, uluslararası casuslar, fantastik aksiyon ve mizah fonuna karşı evrensel aile dinamiklerini ele alıyor.

Bir zamanlar California Eyaleti Valisi olan aktör Schwarzenneger, “Dünyanın her yerinden hayranlar yıllardır benden böyle çılgın bir yolculuk yapmamı istiyorlar ve şimdi Skydance ve Netflix’teki harika ortaklarımız sayesinde nihayet beni görebilecekler. Monica ve tüm ekiple dizide çalışmaya başlamak için çok heyecanlıyım” dedi.

Sekiz bölümden oluşan bir saatlik dram, aynı zamanda şov sorumlusu olarak da hizmet veren Santora (“Jack Reacher,” “The Fugitive”) tarafından yaratıldı ve yürütücü yapımcılığı üstlenildi. Orijinal fikri, Skydance Television ile yaptığı genel anlaşmanın bir parçası olarak geliştirdi. Casus dizisi, geçen Kasım ayında Netflix’te geliştirilmek üzere kuruldu.

Santora ile birlikte dizinin yönetici yapımcılığını David Ellison, Dana Goldberg ve Skydance için Bill Bost ve Schwarzenegger oluşturuyor. Skydance Television, “Terminator Genisys” ve “Terminator: Dark Fate” gibi filmler aracılığıyla birden fazla Mr. Universe ve Mr. Olympia ünvanlarına sahip isimler ile uzun süredir devam eden bir ilişkiye sahiptir. Schwarzenegger, “True Lies”, “Total Recall” ve “Eraser” gibi gişe rekorları kıran filmlerin yanı sıra “Twins”, “Kindergarten Cop” ve “Junior” gibi komedi rollerinde rol almış, tüm zamanların en ikonik aksiyon yıldızlarından biridir.

Barbaro, kısa süre önce COVID-19 salgını nedeniyle 2021 yılına kadar ertelenen Tom Cruise’la birlikte çıkacak olan “Top Gun” devam filminde başrol oynayacak. Geçmişteki TV çalışmaları arasında “Stumptown” ve “ Splitting Up Together”ın yanı sıra Netflix’in “The Good Cop”, Lifetime’ın “UnREAL” ve NBC’nin “Chicago PD”si bulunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like