1. Ana
  2. Diğer
  3. Dünyanın En Güzel, En Çılgın, En Anlamlı 15 Anne – Kız Fotoğrafı

Dünyanın En Güzel, En Çılgın, En Anlamlı 15 Anne – Kız Fotoğrafı

Anneler Günü! Hayatımızdaki en anlamlı, en özel, en sevgi dolu kadının günü. Hediye almak için mağaza mağaza dolaşırken söylenmiş, “Şimdi kim hediye alacak?” demiş, bunların para tuzağı, kapitalizmin oyunu olduğunu düşünmüş olma ihtimali hayli yüksek. Zaman zaman tartışmaya girdiğimiz, dediklerine karşı çıkmış olma ihtimalimiz de hayli yüksek.. Ama tüm bunların yanında dizinin dibindeyken de kilometrelerce uzaktayken de hayatımızda bir “mucize” olduğunu hissetmek” diye bir duygu var bu dünyada. Ve hayli yüksek ihtimallerin dışında gerçek olan şey şu ki “İyi ki varlar”

Bence, dünyanın en güzel fotoğraflarından biri de anne ve çocukların aynı karede olduğu anlardır. Erkeklerden özür dilemek istiyorum. Sebebini görmek için aşağıya doğru bakmanız yeterli, dünyanın her köşesinden en güzel, en çılgın, en sevimli, en duygusal Anne-Kız fotoğrafları.

1.

anne-kiz

2.

anne-kiz

3.

anne-kiz

4.

anne-kiz

5.

anne-kiz

6.

anne-kiz

7.

anne-kiz

8.

anne-kiz

9.

anne-kiz

10.

anne-kiz

11.

anne-kiz

12.

anne-kiz

13.

anne-kiz

14.

anne-kiz

15.

anne-kiz

Bonus: Bonusumuz biraz farklı. Bu ufacık not yüzümüze tatlı bir tebessüm konduracak cinsten.

dear mom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>