in

Anime Dizisi ‘Edens Zero’nun 1. Sezonu 2021’de Netflix’e Geliyor

Hiro Mashima’ın serisi Eden Zero, sürpriz bir şekilde 2021’e Netflix’e uluslararası olarak gelecek. Heyecan verici yeni dizisi, Netflix’in yılın en büyük anime eklemesi olabilir. Filmin konusu, seslendirme kadrosu ve en önemlisi Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere anime hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda bulacaksanız.

Edens Zero, JC Staff tarafından yapılan yeni bir Netflix orijinal Japon anime dizisidir ve yazar Hiro Mashima tarafından aynı adlı manga serisinin uyarlamasıdır. Pek çok hayran, en çok Fairy Tail’i yaratmasıyla tanınan Mashima’nın bu projesini merakla bekliyor.

Edens Zero 1. sezon Netflix’e ne zaman geliyor? Fragmanın yayınlanması sayesinde Edens Zero’nun 2021’de Netflix’e geleceğini doğrulayabiliyoruz, ancak tam olarak hangi ay çıkacağı henüz açıklanmadı.

 Dizi, Japonya dışında yalnızca Netflix tarafından dağıtılmak üzere lisanslandığından, büyük olasılıkla animenin birkaç ay içinde yayınlandığını göremeyeceğiz.

Edens Zero Japonya’da, 11 Nisan 2021’de prömiyeri ile Nippon TV’de yayınlanacak. Edens Zero’nun 2021’in 4. çeyreğinde (Ekim, Kasım, Aralık) yayınlanması bekleniyor.

Peki Edens Zero’nun konusu nedir? Granbell Krallığında, terk edilmiş bir eğlence parkının içinde, genç çocuk Shiki tüm hayatını makineler ve animatronik arasında geçirmiştir. Parkı keşfe çıkan Rebecca ve kedi arkadaşı Happy, Shiki’nin yüz yıl içinde kurduğu ilk insan etkileşimidir. Shiki’nin evi robotik bir isyanın merkezi haline geldiğinde, kalması çok tehlikeli hale gelir, bu yüzden Rebecca ve Happy kozmosa seyahat edecekken uzay gemilerine katılır.

Peki Edens Zero 1. sezonda kaç bölüm yayınlanacak? Edens Zero ilk sezonundaki bölüm sayısı henüz onaylanmadı. Fairy Tail’in yayınladığı bölüm sayısı göz önüne alındığında, 24 ila 48 bölüm arasında olabilir.

Edens Zero’nun kadrosunda kimler yer alıyor? İngilizce seslendirme kadrosu henüz açıklanmadı ancak Japon kadrosu için onaylanmış aktörlerin tam listesine sahibiz. Bu listede Takuma Terashima (Shiki Granbell), Mikako Komatsu (Rebecca Bluegarden), Shiki Aoki (Homura Kougetsa), Hiromichi Tezuka (Weisz Steiner), Rie Kugimiya (Happy), Shiori Izawa (E.M. Pino), Sayaka Ohara (Elsie Crimson), Houchuu Ootsuka (Ziggy) ve Kikuko Inoue (Mother) yer alıyor.

İşte yeni anime dizisi Edens Zero’nun Netflix tarafından yayınlanan fragmanı:

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Tony Ödüllü Oyuncu L. Scott Caldwell, Blumhouse Amazon Filmi ‘Bingo’da Yer Alacak

Listenize Eklemeniz Gereken Amazon Prime’daki En İyi 7 Gerilim Filmi