‘Knives Out’ yıldızı Ana De Armas, ‘Avengers: Endgame’ yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun Netflix için yaptığı dev bütçeli aksiyon gerilim filmi The Grey Man’de Ryan Gosling ve Chris Evans’la birlikte rol alacak.

Russo kardeşler Sony’de bu projeyi geliştiriyordu ve proje yazın ortaya çıkarıldığında Netflix filmi almakta hızlı davrandı ve Gosling ve Evans’ı başrolde koydu. Şimdi ise Ana De Armas’ın da filmde rol alacağı kesinleşti. Film, uzun metrajlı bölümde Netflix tarihinin en büyük bütçeli filmi olacak. TheWrap’e proje hakkında bilgi sahibi bir kişi, filmin bütçesinin 200 milyon doları aşabileceğini söyledi.

Russoslar senaryoyu Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin yakın tarihli yardımıyla kaleme aldı. Russos kardeşler, Mike Larocca ile birlikte AGBO adına Joe Roth, Jeff Kirschenbaum ve Chris Castaldi ile birlikte Roth Kirschenbaum şirketi ile filmin prodüksiyonunu yapacak.

The Gray Man, 2009’da Jove Books tarafından yayınlanan Mark Greaney’nin ilk romanıdır. Aynı zamanda Grey Man, serbest çalışan suikastçı ve eski CIA ajanı Court Gentry’nin yer aldığı ilk romandır. Aksiyon gerilim filmi, CIA’da eski bir çalışan olan Lloyd Hansen (Evans) tarafından dünya çapında aranan Gentry’yi (Gosling) takip edecek. Film, en çok satan Gray Man kitap serisinin ilk kitabına dayanıyor.

De Armas, ‘Knives Out’daki oyunculuk performansıyla Altın Küre’ye aday gösterilmiştiBunun yanında, son zamanlarda Netflix’in resmi filmi Sergio, The Informer ve The Night Clerk’te de görüldü. Covid-19 salgını nedeniyle birkaç filminin ertelenmesiyle birlikte bu yıl kendisi çok aktif olamadı. Fakat, De Armas’ı 2021’de bir sonraki James Bond filmi No Time to Die ve Ben Affleck’le oynadığı New Regency Thriller Deep Water’da tekrardan göreceğiz. Ayrıca, kendisi yine Netflix’in bir filmi olan Blonde’da Marilyn Monroe’yu canlandırıyor. Film, 2021 yılında yayınlanacak.

Kübalı oyuncu Ana De Armas, CAA, Impression Entertainment ve Grubman Shire Meiselas & Sacks tarafından temsil edilmektedir.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like