in

Adam Driver ve Greta Gerwing, Noah Baumbach’ın Yeni Netflix Filminde Bir Araya Gelecek

Ünlü yönetmen Noah Baumbach’tan ikinci Netflix Orijinal filmi hakkında daha fazla yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Yeni Baumbach filminin Netflix’e geleceğini 2020 Eylül’ünden beri, yani DiscussingFilm’in yeni filmin çekileceğini ilk kez bildirdiğinden beri biliyoruz. O zamanlar, çekimlerin Şubat 2021’de başlaması planlanıyordu ancak film ile ilgili diğer ayrıntılar çok azdı.

Proje, Baumbach’ın 2019’un sonlarında çıkan ve genellikle yayın devinin ürettiği en iyi Netflix Orijinal filmlerinden biri olarak kabul edilen Marriage Story’den sonra Netflix için ikinci filmi olacak.

Marriage Story’de Adam Driver ve Scarlett Johansson yer aldı ve altı Oscar adaylığı kazandı. Ayrıca yardımcı rolü için Laura Dern de Oscar kazandı.

Şimdi ise, Greta Gerwig ve Adam Driver’ın iki başrol olarak ikinci filme dahil olacakları kesinleşti. Başlığı açıklanmayan filmin konusu da şimdilik gizli tutuluyor ve çekimlerin Şubat 2021’de başlaması bekleniyor.

Her iki yıldız da gerçekten tanıtıma ihtiyaç duyan oyuncular değiller ancak yine de Gerwig ve Driver’ın daha önce yer aldıkları projelere bir göz atalım.

Greta Gerwig, hem kamera arkasında hem de kamera önünde yer alan başarılı ve yetenekli bir oyuncudur. En iyi projeleri arasında Lady Bird (şu anda Netflix ABD’de) ve Mistress America yer alıyor. Gelecek projeleri arasında yeni bir Barbie filmi (yine Noah Baumbach ile birlikte) ve bir step dansı müzikal projesi yer alıyor.

Adam Driver, Marriage Story’de yer aldı ve son yıllarda büyük ölçüde Star Wars serisindeki başrolü nedeniyle Hollywood’u devraldı. Son zamanlarda Driver, İrlanda’da 2021’de vizyona girecek olan The Last Duel adlı yeni bir tarihi gerilim-dram filmini çekiyor.

Açıklanan diğer karakterlerden, filmin muhtemelen dört kardeş olan Fritz, Debbie, Megan ve Walker’ın her birinin kendi sorunlarıyla yüzleştiği bir aile draması olacağı düşünülüyor.

Netflix yöneticisi Sarah Bowen, 2020 Aralık ayının başlarında stüdyodan ayrılana kadar projeye dahil oldu.

Baumbach’ın bu ikinci filmi için yeni gelişmeler ortaya çıktığında sizleri de bilgilendireceğiz.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Oyuncu, Senarist ve Keenan Wynn’in Oğlu “Ned Wynn” 79 Yaşında Vefat Etti

Netflix, Ariana Grande’nin “Excuse Me, I Love You” Adlı Belgeselini Yayınladı