Promised Land, 24 Ocak 2022 Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bir Amerikan aile draması dizisidir.

Duyuru, dizinin resmi Twitter hesabından yapıldı.

Dizinin konusu ne?

Matt Lopez’in elinden çıkan Promised Land dizisi, Kaliforniya’nın Sonoma Vadisi’nde mümkün olduğunca müreffeh şekilde yaşamaya çalışan bir Latino ailesinin efsanesini anlatıyor. Dizi, California’daki şaraphanesinden yeterince servet kazanmış Sandoval ailesiyle başlıyor. Aile, gerekenden fazlasına sahip olmasına rağmen hala daha da fazla güç ve zenginlik istiyor, bu da genç nesil arasında birtakım zıtlaşmalara yol açıyor.

Dizide ayrıca, Pazartesi gecesi yayınlanacak bölümde, Amerikan rüyasının kendi versiyonunu aramak için Meksika’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne gelen bir grup göçmenin hikayesini de içeriyor.

Promised Land, yetenekli ve büyük çoğunluğunu Latin aktörlerin oluşturduğu bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Sandoval ailesinde Joe Sandoval rolünde John Oritz, Veronica Sandoval rolünde Christina Ochoa, Lettie Sandoval rolünde Cecilia Suárez, Mateo Sandoval rolünde Augosto Aguilera, Camila Sandoval rolünde Mariel Molino ve Antonio Sandoval rolünde Tonatiuh karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Marta rolünde Susan Oritz, Flaco rolünde Andrew Gonzalez, Young Marta rolünde Ariella Amar, Margaret Honeycroft rolünde Bellamy Young, Rosa Sanchez rolünde Ariana Guerra’yı görüyoruz.

Promised Land’i Hulu aracılığıyla izleyebilirsiniz. ABC üzerinden Hulu+LiveTV’de yayınlanacak. Ayrıca Promised Land dizisini ABC’nin resmi web sitesinde veya ABC uygulaması aracılığıyla çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Canlı bölümler ayrıca YouTube TV’de de yayınlanacak.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/BFBasnNP3Uw

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like