Geçtiğimiz Kasım ayında Netflix, başrolde Modern Family’den tanıdığımız Sofia Vergara’nın oynadığı, kötü şöhretli Kolombiyalı uyuşturucu baronu Griselda Blanco’ya dayanan bir biyografik mini dizi yayınlayacaklarını duyurdu. Peki, bu mini dizi Netflix’e ne zaman gelecek?

Ocak 2022 itibarıyla Netflix, dizi için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak cuma günü, yaklaşmakta olan diziyi “tutku projesi” olarak nitelendiren Sofia Vergara, 24,4 milyon takipçiki Instagram hesabından Griselda dizisinin çekimlerinin ilk haftasını tamamladığını açıkladı. Bu da çekimlerin 17 Ocak’ta başladığını bize gösteriyor.

Netflix’in çekimlerini tamamlaması genellikle altı ila sekiz ay sürdüğü göz önüne alındığında, dizinin uzun bir post prodüksiyon sürecine girmesi gerekiyor, dizinin Netflix’e en erken 2022’nin sonlarında veya daha büyük olasılıkla 2023’ün başlarında gelmesini bekliyoruz.

Aynı zamanda dizide baş yapımcı olarak da görev yapan Emmy adayı Sofia Vergara, biyografik filmin kadrosuna Griselda Blanco olarak liderlik edecek. Oyuncu kadrosunun geri kalanı Alberto Guerra, Vanessa Ferlito, Alberto Ammann ve Christian Tappan gibi isimlerden oluşuyor.

Yaklaşan dizinin özeti henüz Netflix tarafından resmi olarak yayınlanmadı, ancak kayıtlar, Netflix’in yeni mini dizisinden neler beklenebileceğine biraz ışık tutuyor.

“Griselda, tarihin en karlı kartellerinden birini yaratan bilgili ve hırslı Kolombiyalı iş kadını Griselda Blanco’nun gerçek hayatını anlatıyor. Kendini adamış bir anne olan Blanco’nun çekicilik ve şüphe götürmeyen vahşetinin ölümcül karışımı, onun aile ve iş arasında ustaca gezinmesine yardımcı oldu ve geniş çapta ‘Kara Dul’ olarak tanınmasına sebep oldu.”

Diziyle ilgili yeni haberleri, vizyon tarihini ve gelişmeleri öğrenmek için takipte kalın.

Bir cevap yazın
You May Also Like