1. Ana
  2. Diğer
  3. This Is Us’ın Altıncı Sezonda Final Yapacağı Duyuruldu

This Is Us’ın Altıncı Sezonda Final Yapacağı Duyuruldu

Televizyon tarihinde sevilen bir yere sahip olan This Is Us, yayınlanmaya başladığı günden bu yana birçok ödül adaylığının yanı sıra ve ödül kazanmıştı. Dizi büyük bir başarı elde etmiş olsa da yapımcılar diziyi çok fazla uzatıp tadını kaçırmak istemedikleri için altıncı sezonda final yapmasını planlamışlar.

Şu an dizi üçüncü sezonunu seyircilerle buluşturdu. Dizinin ilk bölümünden yaratıcılığını yapan Isaac Aptaker ve Dan Fogelman, Deadline ile yaptıkları röportajda dizinin üç sezon sonra biteceğini planladıklarını açıkladı.

İlk gün,Dan (Fogelman) dizinin büyük resmi hakkında yaptığı ustaca planlar yaparak ‘Bence bu diziyi bitireceğimiz yer. Benim bildiğim böyle. Hadi final dışında geri kalanını da beraber düşünüp hazırlayalım.’ dedi. Yani bu yüzden tüm senaristler ve oyuncular finalde ne olacağını biliyorlar. Bunu üç senedir aramızda bir sır olarak saklamada hepimiz bayağı iyiyiz. Ancak dizinin setinde herkes için tamamıyla açık olan senaryolar var, bu yüzden de birbirimizden sır saklamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>