1. Ana
  2. Diğer
  3. The Walking Dead Yeni Sezon İçin Onayı Aldı

The Walking Dead Yeni Sezon İçin Onayı Aldı

Yürüyen ölüler için yeniden hareket zamanı! Televizyonda başladığı günden itibaren geniş bir kitlenin beğenisi kazanan The Walking Dead dizisi hayranlarına müjdeyi verdi. Televizyon kültürüne zombi eklentisinin getirilmesinde büyük bir yere sahip olan The Walking Dead, onuncu sezon için onayı aldı. AMC’nin en fazla reyting sağladığı yapımlardan biri olan The Walking Dead’in onuncu sezonunda Norman Reedus ve Andrew Lincoln gibi dizinin sevilen isimleri de yer alacak.

 

The Walking Dead’in onuncu sezon onayını aldığı hayranlarına dizinin resmi Twitter hesabından duyuruldu. Dizinin resmi Twitter hesabı yeni sezon videosunu yayınlayarak Ekim ayında dizinin hayranlarıyla buluşacağını duyurdu. ‘Yakından dinleyin.’ başlığıyla paylaşılan video kısa sürede dizinin hayranları arasında büyük yankı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>