1. Ana
  2. Diğer
  3. Michelle Williams Neden Sosyal Medyayı Kullanmadığını Açıkladı

Michelle Williams Neden Sosyal Medyayı Kullanmadığını Açıkladı

Birbirinden başarılı projelerde ismi geçen güzel oyuncu Michelle Williams, Elle dergisinin İngiltere kapağında yer aldı. Ünlü magazin dergisinde yer alan 38 yaşındaki oyuncu dergiyle sosyal medya, 20’li yaşları ve oyunculuk kariyeri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hakkında: Sosyal medyanın kendi iyiliğime bir kaynak olarak nasıl kullanılacağını hala çözemedim. İlham verici veya güzel bir şeyleri bulmaya kullanabilmek için ne yapmam gerektiğini çözemedim… Ben pek teknolojik bir insan değilim. Dünyayı ele geçiren bir şey hakkında bilgi sahibi olmamak biraz saçma. Sanırım teknolojiyle ilgili değilim bu da beni sosyal medyayla da ilgisiz hale getiriyor.

Yirmili yaşları hakkında: 20’li yaşlarım ‘Ben kimim? Gezegende geçen bu zaman dilimlerinde benim yerim ne? Ne istiyorum? Mutluluk ne? Arkadaşlarım kimler? Benim sorunum ne? Bunları nasıl düzeltebilirim? Ben kimim?’ diye sorarak geçti.

Oyunculuk kariyeri hakkında: İç ve dış süreçte başkasının yerine geçebilme fikri daha küçük yaşlardayken hoşuma gitmişti. Başka birinin karakterinin kostümünü giymek nasıl hissettirir? Giyeceğim bu kıyafetler beni nasıl değiştirecek, bu peruk beni nasıl değiştirecek, bu yürüyüş tarzı beni nasıl değiştirecek? Yaşım ilerledikçe oyunculuk benim en çok ilgimi çeken işti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>