1. Ana
  2. Diğer
  3. Son Zamanların Gözde Çiftlerinden Dylan Sprouse ve Barbara Palvin’den İlişkilerine Dair Samimi Açıklamalar

Son Zamanların Gözde Çiftlerinden Dylan Sprouse ve Barbara Palvin’den İlişkilerine Dair Samimi Açıklamalar

Son zamanların en gözde çiftlerinden oyuncu Dylan Sprouse ve güzel manken Barbara Palvin, ilişkileri hakkında pek konuşmuyorlardı. Genç çift bu sessizliği Wmagazine’in dijital sayısında bozdu. Çift, animeler ve nasıl tanıştıkları hakkında dergiye samimi açıklamalarda bulundu.

Animelere olan sevgileri hakkında: Animeleri biraz fazla izliyoruz. Aslında ben animelere olan sevgimi gizliyordum, yani saklamıyordum ama bunun hakkında insanlarla karşılıklı konuşmuyordum. Lisedeyken benimle beraber Naruto izleyen bir arkadaşım vardı ancak bu çok önceydi. Ama Dylan ile tanıştığımda kendimi evimde gibi hissettim.

Nasıl tanıştıkları hakkında: Barbara beni Instagram’dan takip etti ve ben de ona bir şeyler yazmam gerektiğini düşündüm. Ona bir DM attım ve ‘Hey, ne kadar süreliğine New York’a geldiğini bilmiyorum ama eğer sen de istersen beraber takılmalıyız. İşte numaram.’ dedim. Bu mesajımdan sonra bana altı ay cevap atmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>