Popüler dizide Arthur Shelby’yi oynayan Paul Anderson, gelecek sezonun çıkış tarihiyle ilgili ipucu verdi.

Peaky Blinders hayranlarının Tommy Shelby ve Birmingham merkezli çetenin geri kalanını son görmelerinin üzerinden epey zaman geçti ancak, aktör Paul Anderson’ın son yorumlarına bakılırsa, onların ekranlarımıza dönmesine çok uzun süre kalmadı.

Hayranlar, dizinin 2019’da sona ermesinden bu yana yeni bir sezonun yayınlanmasını bekliyor.

Tommy Shelby (Cillian Murphy tarafından oynanan), Peaky Blinders’ın başrolü, en son karısı Grace’in hayali görüntüsünü (Annabelle Wallis) gördükten sonra kafasına silahını dayamıştı.

İzleyiciler, tetiğin çekilip çekilmediğini bilmeden koltuklarında kaldı.

Dizideki Arthur Shelby rolüyle ünlenen Paul Anderson, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yeni sezon için önümüzdeki ayı işaret etti.

43 yaşındaki oyuncu, Peaky Blinders’ın bir bölümünün setinde başrol oyuncusu Cillian Murphy ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı: “Bu, Tommy ve Arthur’un ilk görüntüsü.” açıklmasını da ekledi.

“Bu silahları ilk kez 10 yıl önce aldık ve gelecek ay son kez indireceğiz!” diye devam etti.

Murphy’nin bu ayın başlarında yeni bölümlerin “yoğun” olacağını söylemesiyle, gelecek sezon dizinin son ve muhtemelen en karanlık sezonu olacak.

Fragman, kameranın, yatağında saldırıya uğrayan Arthur Shelby’ye (Paul Anderson tarafından oynanan) dönmesiyle ve Thomas Shelby’nin bir makineli tüfekle ateş etmesiyle başlıyor.

Fragman, gösteri İkinci Dünya Savaşı’nın başlangıcına yaklaştıkça yaklaşan bir Nazizm tehdidi olacağını gösteriyor.

Tom Hardy, The Queen’s Gambit oyuncusu Anya Taylor Joy ile Gina Gray ve Gina’nın kocası Michael’ı oynayan Finn Cole ile birlikte Alfie Solomons olarak diziye devam edecek.

Büyük ihtimalle Birleşik Krallık’ta yayınlandıktan birkaç hafta sonra Netflix’te de izlenebilir olacak.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like