in ,

Knives Out 2 Bu Yıl İçinde Netflix’te Yayınlanacak

Benoit Blanc, yeniden düşen yapraklar arasında yürüyecek.

Netflix’in Knives Out 2 filmi bu sonbahardan itibaren yayınlanması onaylandı.

Bu heyecan verici güncelleme, Rian Johnson’ın polisiye devam filminin platforma düşmeden önce film festivali turlarını yapabileceğini de öne sürüyor.

Netflix ekürileri The Irishman ve Don’t Look Up’ta olduğu gibi, bir sinema gösterimi de planlanıyor.

Knives Out 2, Edward Norton, Dave Bautista, Kathryn Hahn, Janelle Monáe, Ethan Hawke ve Kate Hudson gibi isimler tarafından canlandırılan yardımcı oyuncularla ve Daniel Craig’in usta dedektifi Benoit Blanc’ı yıldızlarla dolu ikinci bir gizem için geri getiriyor.

Geçen yıl WandaVision’da Agatha Harkness olarak Marvel hayranlarını büyüleyen Hahn, projeye neden katıldığı hakkında birkaç söz söyledi.

“İlk filmin ekibini seviyorum. Birincisi, Rian Johnson’ın film yapımı, ikincisi, en iyi insanlardan biri olarak kusursuz bir üne sahip olması ve üçüncü olarak topluluk beni gerçekten etkiledi.”

“Sette olmak heyecan verici görünüyordu çünkü hiç top çalma yokmuş gibi görünüyordu, herkes topu cömertçe birbirine paslıyordu.” diye belirtti.

Bu arada, bir güreşçiden aktöre dönüşen Bautista, bu filmin Johnson’ın ilk Knives Out’unu geçeceğine inanıyor.

“Gerçekten, en kötü ihtimalle ilk filmden iyi olacağını düşünüyorum. Bunu söylemekten her zaman çekinirim çünkü kimsenin daha iyi olacağımızı söylediğim için gücenmesini istemiyorum, ama gerçekten bunu düşünüyorum.”

“Karakterlerin çok daha renkli olduğunu düşünüyorum” diye açıkladı. “Bence insanlar bunu gerçekten sevecekler. Karakterler çok harika. Çok farklılar.”

Bu sefer Netflix, Knives Out 2 ve 3. filmin hakları için 450 milyon dolarlık şaşırtıcı bir bütçe ayırdı. Bildirilen fiyat etiketi, Netflix’in bu anlaşmasını tarihteki en büyük film satın alımı yapıyor.

 

 

 

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Netflix Tall Girl 2 Filminin Vizyon Tarihini Açıkladı

Munich – The Edge of War, Netflix’te Yayında!