1. Home
  2. Diğer
  3. Evlat Kaybetmenin Acısını Doruklarına Kadar Yaşamış Olan 6 Ünlü

Evlat Kaybetmenin Acısını Doruklarına Kadar Yaşamış Olan 6 Ünlü

İster ünlü olsun ister ünsüz olsun bir ebeveyn için hayattaki en ağır şey çocuğunu kaybetmektir. Ünlüler kameralar açıldığında sahte de olsa gülümsemek zorundadırlar, acılarını dışa çok vuramazlar. Bu yüzdendir ki listede yer alan çoğu ünlü isim için şaşıracaksınız…

John Travolta

Her ne kadar sert görünümüne alışsak da John Travolta, Kelly Preston’dan olan en büyük çocuğu hayatını kaybetmişti. 2009 yılında 16 yaşında olan Jett, hayata gözlerini yumduğunda ailesi Bahamalar’da tatil yapıyordu. Travolta, oğlunun ölümünden sonra büyük bir çöküntü yaşamış ve o günleri atlatamayacağını düşünmüş.

Anna Nicole Smith

Bahamalar’da tatil yaparken ölüm haberi gelen bir başka ünlü de Anna Nicole Smith. 20 yaşındaki oğlu Daniel, 2006’da ilaç içerek öldü. Birkaç gün sonra da Smith’in ilk kız çocuğu Dannielynn Birkhead dünyaya geldi. Oğlunun ölümünden bir yıl geçmeden Smith de Hollywood’da bir otel odasında oğlunun ölüm şekline benzer şekilde ölü bulundu. Öldüğünde 39 yaşındaydı.

Bobby Brown

Rapçi Bobby Borwn, kızı Bobbi Kristina Brown’ın 2015’deki ölümünü hala atlatamadı. Kızının ölümünün ardından verdiği bir röportajında kızının melek gibi bir kız olduğunu ve kızının ölümünün ardından tamamıyla hissizleştiğini söyledi.

Marie Osmond

Osmond ailesini yasa boğan şey Marie’nin 18 yaşındaki oğlu Michael Blosil’in Los Angeles’taki 8. katta bulunan dairesinden kendini aşağı atması olmuştu. The Key Is Love kitabında oğlunun ölümüyle ilgili olan kısım Marie’nin olayı ne kadar zor atlattığını özetliyor: “Artık ağlayamayana kadar ağlıyorsun ve sonra biraz daha ağlıyorsun… Bu satırları yazarken bile bağırarak ağlamak istiyorum. ‘Lütfen bu gerçek olmasın’ diyorum.”

Eric Clapton

Eric Clapton’ın en iyi şarkılarından biri olan Tears in Heaven’ın oğlu Conor’ın şok ölümünden esinlenerek yazdığı çok yaygın bir söylenti. Conor, 1991’de New York’taki apartmanının 53. katından düşerek hayatını kaybetti. Clapton oğlunun ani ölümünün getirdiği acıyla yazarak ve müziğe kendini vererek başa çıkabilmiş.

Sylvester Stallone

Rocky’deki efsanevi oyunculuğuyla akıllara kazınan Sylvester Stallone’nın en büyük oğlu Sage 2012’de kalp krizinden hayatını kaybetmişti. Daha sonra öğrenilen bilgiye göre oğlunun yıllardır kalbiyle sıkıntıları varmış. Stallone, Jay Leno’nun sunduğu Tonight Show programında oğlunun her zaman onun için çok kıymetli olduğunu söylemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>