in

Dünyanın Çeşitli Yerlerinden Büyüleyici Güzellikte 15 Farklı Yılbaşı Ağacı

Evlerde yılbaşı ağaçları çoktan yerini almış olmalı. Rengarenk ve çeşit çeşit süslerle bezenmiş yılbaşı ağaçlarının eve bambaşka bir hava kattığı aşikar. Tabii bunun yanında ışıl ışıl yılbaşı ağacına bakmak tüm ev fertlerine ayrı bir neşe ve umut veriyor. Evlerimizdeki yılbaşı ağaçları dışında bir de sokaklarda, ülkelerde olan devasa ve inanılmaz güzellikte yılbaşı ağaçları var. Evimizdekiler bizi mutlu etmeye yetiyorsa, dünyanın çeşitli yerlerindeki inanılmaz derecede büyüleyici bu yılbaşı ağaçlarını görünce bakalım ne hissedeceksiniz?

Lizbon, Portekiz

lizbon-portekiz

Bu yılbaşı ağacı dünya üzerindeki en uzun yılbaşı ağacı. Gerçekten büyüleyici.

Venedik, İtalya

cam-yilbasi-agaci

Rengarenk camlardan yapılmış yılbaşı ağacına dokunmaya biraz korkabilirsiniz ama bu ağaçta camın asaletini hissedeceksiniz.

Beyaz Saray, Washington, ABD

white-house

Beyaz Saray’ın önündeki ışıl ışıl yılbaşı ağacından gözlerinizi alamayacaksınız.

Gubbio, İtalya

gubbio-italya

Yine ağaçlardan yapılmış bir yılbaşı ağacı. Oldukça yaratıcı değil mi? Ağaçları tepeden görünecek şekilde ve yılbaşı ağacı oluşturacak şekilde ışıklandırarak bir yılbaşı ağacı yapmak, mükemmel!

Rio De Janeiro, Brezilya

rio-de-janeiro-brezilya

Işıkları dalgalanan ve ağaç üzerinde ahenkle dans ediyor Brezilya’daki yılbaşı ağacında.

Sidney, Avustralya

sidney-avustralya

Logolardan yapılmış yılbaşı ağacı bizce dünyanın en eğlenceli yılbaşı ağacı.

Estonya

estonya

Tamamen ahşaptan yapılarak oluşturulmuş Estonya’daki yılbaşı ağacı da. Gündüz fotoğrafı olduğu için ışıklandırmasını göremiyoruz ama geceleri devleştiğini tahmin ediyoruz.

Paris, Fransa

fransa-paris

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir cevap yazın

Boş Pet Şişeleri Değerlendirerek Üretebileceğiniz 10 Eşya

9 Maddeyle Duygusal Eksikliklerin Bölgesel Vücut Ağrılarıyla İlişkisi