1. Ana
  2. Diğer
  3. Katy Perry Sessizliğini Bozdu – Orlando Bloom, 30’ları, Saçlarını Kısa Kestirmesi ve Daha Fazlası!

Katy Perry Sessizliğini Bozdu – Orlando Bloom, 30’ları, Saçlarını Kısa Kestirmesi ve Daha Fazlası!

Uzun süredir sektörden uzak kalan güzel şarkıcı Katy Perry, Paper Magazine’in Bahar 2019 sayısının kapağında yer aldı. 34 yaşındaki şarkıcı saçlarını kısacık kestirmesi, sevgilisi Orlando Bloom ile yaşadığı evin düzenlemesi, büyümek ve OKB sorunu hakkında konuştu.

Saçlarını kısa kestirmesi hakkında: Bir kadın olarak saçlarımı değiştirmek kesinlikle yaşadığım en büyük fiziksel değişiklikti. Saçların uzun olmadığında, saçlarının arkasına saklanamıyorsun. Her şey meydana çıkıyor.

Sevgilisi Orlando Bloom’la yaşadıkları evi düzenlemeleri hakkında: Sevgilim o evde yokken seyahat çantasını attığımı bile bilmiyor. Ona yeni yıl için yeni bir seyahat çantası aldığımı söyledim, o da ‘Ah, bu çanta benimle 10 senedir dünyayı dolaşıyor.’ dedi ve eski çantasını çekmecede saklamaya devam etmek istedi. Ben de o an, ‘Sen evden gittiğinde o çantanın çöpe gittiği andı.’

Parasız bir şekilde büyürken istifleme ve OKB sorunlarının olması hakkında: Bir şey alırsın ve ‘Bir daha asla bundan almayacağım.’ veya ‘Onu tekrar almam için hiçbir sebebim yok.’ dersin. Bunun altında yatan psikoloji bu. Bir şeyi bir anda alabiliyorsanız, bu beyniniz için oldukça azgınca oluyor. Ben çok OKB sorunu yaşadığım ve bunu kolayca söyleyemiyorum. Benim yaşadığım OKB, çevremi kontrol etmeye çalışmaktı.

Büyümek hakkında: Şuan, 20’lerimde olduğumdan oldukça farklı bir kişiyim. Çok farklı değilim, sonuçta insanın temeli aynı kalıyor. Ben her zaman iğneleyici biri oldum, kara koyundum ve kutunun dışındaki idim ama benim için bir şeylerin çok korkutucu olduğunu ya da olmadığını düşünürken, şimdi tüm bunlara karşı olan sınırlarımı zorluyorum. Şu an 20’lerimde olduğumdan daha hoşgörülüyüm ve bir şeyleri daha çok kabul ediyorum. Bunlar 30’ların getirdikleri ve ben onları çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>