1. Ana
  2. Diğer
  3. Kim Kardashian Yeni Bebeğine Karşı Evlerinde Yer Olmadığı İçin Tedirgin Baktığını Açıkladı

Kim Kardashian Yeni Bebeğine Karşı Evlerinde Yer Olmadığı İçin Tedirgin Baktığını Açıkladı

Kim Kardashian ve Kanye West’in ailelerinin altı kişi olmasına çok az bir zaman kaldı. Kardashian, Salı gecesi katıldığı The Tonight Show with Jimmy Fallon talk showunda ailesinin taşıyıcı anne yoluyla büyümesi hakkında konuştu.

Yeni bebeğin gelmesi hakkında biraz stresliydim çünkü evimiz tamamen dolu durumda. Ama dört çocuğa sahip olan ebeveynlerin, tüm ebeveynler arasında en aydınlanmış ve sakin olan olduğunu duydum. Ama dördüncünün yine de geleceğini düşünüyorum. Çünkü ben her zaman iki çocukla ilgileniyorum ama Kanye sadece bir tanesiyle ilgileniyor. Bu yüzden de o hala hayatını yaşayabiliyor.

Kim, programda aynı zamanda cezaevlerinde adalet reformu konusunda savunucu olma yolundaki projelerinden de bahsettti. Kim, projeleri arasında daha önce hapse girmiş olan insanların damgalanması ve bu nedenle de işe girememeleri yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>