Apple TV+, 25 Mart 2022’de platform üzerinden izleyicilerle buluşacak drama dizisi Pachinko’dan ilk görüntüleri ve dizinin gala tarihini açıkladı. Jin Ha, Lee Minho, Yu-na Jeon ve Youn Yuh Jung’un başrollerinde yer aldığı dizi, The New York Times’ın aynı adlı çok satan romanına dayanıyor. Yasak bir aşk ile başlayan hikâye; Kore, Japonya ve Amerika arasında unutulmaz bir savaş ve barış, aşk ve kayıp, zafer ve hesaplaşma hikâyesini anlatan bir destana dönüşüyor.

 

Yönetici yapımcılar arasında yer alan Kogonada ve Justin Chon ikilisi dizinin yönetmenliğini üstleniyor. Pachinko’nun senaryosunu ve yürütücü yapımcılığını ise, dizinin yaratıcısı Soo Hugh (The Terror, The Killing) üstleniyor. Dizi hakkında açıklamalarda bulunan Hugh:

“Bir film yapımcısı ve bir insan olarak kim olduğunuzun özünü değiştiren bazı projeler olduğu söylenir. Hiç şüphesiz benim için o proje Pachinko. Bu sadece atalarımın hikâyesi değil, onlara, yani ailemizin tarihinin derinliklerinde gömülü olan tüm Sunjalara saygımın göstergesi. Bu özel ve yetenekli oyuncu kadrosu ve ekiple bu diziyi hayata geçirmek benim için inanılmaz bir onur.”

Dizide Mozasu rolünde Soji Arai, Solomon rolünde Jin Ha, Yangjin rolünde Inji Jeong, genç Sunja rolünde Minha Kim, Hansu rolünde Lee Minho, Etsuko rolünde Kaho Minami, Isak rolünde Steve Sanghyun Noh, Naomi rolünde Anna Sawai, Yoseb rolünde Junwoo Han, Young Kyunghee rolünde Jung Eun-chae, Tom Andrews rolünde Jimmi Simpson, genç Sunja rolünde Yu-na Jeon ve yaşlı Sunja rolünde Akademi Ödüllü aktris Youn Yuh Jung yer alacak.

Bir yanıt yazın
You May Also Like
Read More

Anestezi Uzmanı Olmak: Görevleri, Eğitimi ve Kariyer Yolu – Detaylı Rehber

Anestezi uzmanı olmak istiyorsan, bu heyecan verici mesleğin ne olduğunu, görevlerini ve nasıl olunacağını merak ediyor olabilirsin. Anestezi uzmanları, ameliyat sırasında hastaların ağrı duymamasını sağlayan sağlık profesyonelleridir. Aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası hastaların vital fonksiyonlarını kontrol ederler. Bu makalede, anestezi uzmanının ne iş yaptığını, hangi sorumlulukları üstl
Read More

Antropolog Olma Rehberi: Görevleri, Eğitimi ve İş Alanları

Antropolog nedir, ne iş yapar ve nasıl antropolog olunur? İnsan davranışlarını, kültürleri ve toplumları inceleyen antropologlar, insanlığın kökenlerini ve evrimini araştırır. Antropoloji, insanın geçmişini, bugününü ve geleceğini anlamamıza yardımcı olur. Antropolog olmak isteyenler için izlenmesi gereken adımlar nelerdir? Antropoloji disiplini, sosyal bilimler arasında önemli bir yere sahiptir.
Read More

Arabulucu Olma Süreci: Görevleri, Nitelikler ve Adımları Hakkında Detaylı Rehber

Merhaba! Arabulucu olmak istiyor ama bu mesleği daha yakından tanımak istiyorsunuz, değil mi? Arabuluculuk, çeşitli anlaşmazlıkları çözmek için etkili bir alternatif çözüm yoludur. Bu makalede, arabulucunun ne olduğunu, görevlerini ve nasıl olunabileceğini detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Arabuluculuk, taraflar arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için tarafsız bir aracı olarak görev yapar. Arabul
Read More

Acente Nedir? Görevleri Nelerdir? Nasıl Olunur? İşte Detaylı Rehber

Acente nedir, görevleri nelerdir ve nasıl olunur? Merak ediyorsan, doğru yerdesin! Acente olmak, pek çok farklı sektörde önemli bir rol oynamaktadır. Sigorta acenteleri, seyahat acenteleri ve daha fazlası... Bu yazıda, acente kavramını detaylı bir şekilde ele alacağız. Acentelik mesleği, hem kazançlı hem de sorumluluk gerektiren bir alandır. Müşterilerle ilişkileri güçlü olan, iletişim becerileri