GAIN’in, “kendilerinden beklenenle yetinmeyen, hep daha fazlasını yapmak isteyen, bir hayata birden fazla hayat sığdıranların hikâyesi” olarak tanımladığı Görünenden Fazlası, tüm bölümleriyle yayında!

1. Bölüm – Haluk Levent: “Anadolu rock’çı olarak başladı şimdi ‘ahbap’ oldu. TikTok merakından güvercin sevgisine görünenden fazlasıyla Haluk Levent! Zeynep Üner soruyor, Haluk Levent hiç bilinmeyen yönlerini anlatıyor.”

2. Bölüm – Koray Birand: “Cate Blanchett’dan David Beckham’a dünyanın en ünlü isimlerinin fotoğrafını çekti. Twitch yayınları, teknolojiyle harmanladığı Youtube kanalı, yazılımını yaptığı oyun ve metaverse evreniyle Koray Birand, Zeynep Üner’in sorularını yanıtlıyor. Üstelik tam da kendine yakışan şekilde, 2073’ten sesleniyor.”

3. Bölüm – Nilay Örnek: “Ünlü podcast’ci, yazar, gazeteci, apartman hikayeleri aşığı… Nasıl Olunur podcast’inin yaratıcısı Nilay Örnek, Zeynep Üner’le gazetecilik günlerini ve bırakabilmenin verdiği gücü konuşuyor. Hayatının çılgın dönemi Hayal Kahvesi Dj’liği ile 2000’ler başı Beyoğlu özleminden bahsetmeyi de es geçmiyor.”

4. Bölüm – Mete Gazoz: “2020 Tokyo Olimpiyatlarında altın madalya kazandı. Paulo Coelho “Okçu’nun Yolu” kitabını ona adadı. Şimdiden efsaneye dönüşen Mete Gazoz; Zeynep Üner’le masa tenisinde kapışıyor ama soruları ıskalamıyor: Pandemide nasıl antrenman yaptı? Reklam çekimleriyle arası nasıl? Okçuluk kariyerinde kırılma noktası neydi?”

Bir yanıt yazın
You May Also Like