Başrollerinde 12 yıl sonra setlere dönen sinemanın usta oyuncusu İlyas Salman ile son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Oktay Çubuk ve Bahar Şahin bulunan dizinin ilk 2 bölümü 11 Ocak’ta Gain’de yayınlandı.

Gerçekçi dövüş sahneleriyle dikkat çeken dizinin kadrosunda ayrıca Erdem Şenocak, Nil Keser, Burak Can Doğan, Batuhan Gelener, Zen-G, Mehmet Bozdoğan, Ozan Buz, Lorin Merhart, Cem Söküt gibi isimler de yer alıyor.

İlk 4 bölümü yayınlanan dizinin 5. Bölümü 1 Şubat Salı günü Gain’de yayınlanacak. Gain bunu resmi twitter hesabından yaptığı bu paylaşımla duyurdu.

Biri ünlü bir dövüşçü, biri rap yıldızı, diğeri ise güçlü bir çete üyesi olma hayalinin peşindedir. Ancak bu üç gencin hayalleri mahalleye elinde çalıntı bir elmasla gelen yabancı yüzünden alt üst olur.

“Duran, Celal ve Mustafa’nın ortak amacı bir yolunu bulup yaşadıkları varoş mahalleden bir an önce kurtulmaktır. Duran (Oktay Çubuk), Muay Thai turnuvasını kazanmak, varlıklı ve ünlü bir dövüşçü olmak ister. Celal (Burak Can Doğan) başarısız denemelerinin ardından bir rap bestesi üstüne çalışmaya başlar. Mustafa (Batuhan Gelener) ise mahallenin nüfuz sahibi çetesine kapağı atmaya çalışır. Altın Eldivenler spor salonunun sahibi eski şampiyon boksör Hakkı (İlyas Salman) için de yaklaşmakta olan turnuva mahallenin nüfuzlu abisi Sedat’a (Erdem Şenocak) olan borçlarından kurtulmak için de tek fırsattır. Hakkı’nın yıllardır görmediği Almanya’da yaşayan torunu Aslı’nın (Bahar Şahin) çalıntı bir elmasla çıkagelmesi ve sonrasında bir kaza sonucu elması kaybetmesi mahalledeki dengeleri altüst eder.”

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like