En iyi 10 dikey süpürge ev ve ofis ortamları başta olmak üzere etkili ve pratik temizlik için tercih ediliyorlar. Diğer süpürgelere göre çok daha rahat hareket ettiklerinden tercih edilen dikey süpürge çeşitleri temiz yaşam alanları yaratmak için fonksiyonel özellikler sunuyorlar. Ortamda bulunan toz ve kirleri etkili bir şekilde ortadan kaldırırken aynı zamanda rahat bir kullanım sunuyorlar. En büyük özelliklerinden olan kullanım esnasında eğilme gerektirmeyen yapıları ile bel rahatsızlıkları bulunanlar tarafından da kolayca kullanılıyorlar.

Herkesin rahatlıkla kullanabilecekleri en iyi dikey süpürge çeşitleri tasarımları ile dikkat çekerken, aynı zamanda farklı işlevsel özellikleriyle de öne çıkıyorlar. Bu sayede temizlik yapmak yorucu bir eylem olmaktan çıkıyor ve keyifli bir uğraşa dönüşüyor. En iyi dikey süpürgeler arasından farklı özelliklere sahip modellerden seçim yapabilirsiniz.

[powerkit_toc title=”Değerlendirilen Süpürgeler” depth=”2″ min_count=”4″ min_characters=”1000″]

FANTOM Pratik 1200 Süpürge 500w 

Farklı renkleri de bulunan bu model dikey süpürge tercihinde bulunmak isteyenler için ekonomik ve güçlü özellikler ile öne çıkıyor. En küçük tozları bile rahatlıkla alabilmesi için yüksek emiş gücüne sahip bulunuyor. Hafif olması yüzünden kullanım esnasında ekstra bir efor gerektirmiyor. Ayrıca küçük ve kompakt tasarımı sayesinde en dar alanlarda bile üstün bir hareket kabiliyeti sunuyor. Güçlü motor gücü ile toz ve kir parçacıklarını rahatlıkla yüzeylerden temizleyen süpürge aynı zamanda kolay temizlenen filtre yapısı sayesinde tercih ediliyor.

Kedi ve köpek gibi evcil hayvanların yaşadıkları alanlar için de tüyleri kolayca toplama özelliği açısından ideal olan modelde aynı zamanda duvara monte etme kısmı da bulunuyor. Böylece duvar ya da kapı arkası kısımlara da rahatlıkla asılabiliyor ve daha pratik bir kullanım sunuyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Ergonomik tasarımı ile kolay kullanım.
 • Küçük gövdesine rağmen yüksek emiş gücü.
 • Günlük temizlik için ideal.
 • Toz torbasının kolay şekilde temizlenmesi.
 • Duvar ve kapı gibi alanlara monte edilmesi.
Nihai Değerlendirme:

Ev ve ofis temizliği yapmak için idealdir. Kompakt tasarımı ile çok kolay ve rahat bir temizlik imkânı sunar. Küçük gövdesine rağmen yüksek emiş gücü taşıyor. Farklı renk seçenekleri ile estetik bir görünüm sergiliyor. Her bütçeye hitap ediyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/fantom/pratik-1200-supurge-500w-gri-p-35509789″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Philips Fc6724/01 Speedpro Max Şarjlı Dikey Süpürge FC6724/01

En iyi dikey süpürgeler arasında gelişmiş özellikleri ve ergonomik yapısı ile öne çıkıyor. En büyük özelliklerinden birisini şarj ile kullanılmasını oluşturuyor. 65 dakikaya varan sürelerde kesintisiz olarak şarjda çalışıyor. Bu durum ise özellikle elektrik olmayan yerlerde çok daha kolay temizlik yapmayı sağlıyor. Modelin LED ışıklı başlığı ise karanlık alanlarda da daha rahat temizlik yapmayı sağlıyor. Ayrıca motorlu fırçaya sahip olan başlık en zorlu toz ve kirlerin bile yüzeyden kolayca sökülmesini sağlıyor.

Çok yüksek oranlarda güçlü toz çekişi sunuyor, bu sayede temizlik yapılan yüzeyi tek seferde temizliyor ve tekrar yüzey üzerinden geçiş yapmaya gerek bırakmıyor. Üçlü filtreleme sistemi kullanıldığından haznesine toplanan tozlar hiçbir şekilde dışarıya çıkmıyor ve böylece daha hijyenik bir temizlik mümkün hale geliyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Günümüz teknolojisini başarıyla yansıtıyor.
 • Özel PowerCyclone 8 teknolojisi ile torbasız bir kullanım sunuyor.
 • Akıllı güç kontrolü ile süpürge emiş hızı rahatlıkla ayarlanıyor.
 • En zor köşelere bile rahatlıkla ulaşması için farklı aparatlar içeriyor.
 • Pratik ve hızlı şekilde haznesi temizleniyor.
 • Şarj ile uzun süreli kullanım.
Nihai Değerlendirme:

Alanında başarılı bir model olarak öne çıkan dikey süpürge özellikle günümüz teknolojisini başarıyla kullandığı için ev ve ofisler başta olmak üzere tüm alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Güçlü emiş gücü, üç kademeli filtresi, torbasız ve şarjlı kullanım gibi özellikler temizlik yapmayı daha kolay hale getiriyorlar.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/philips/fc6724-01-speedpro-max-sarjli-dikey-supurge-p-42401859″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Fakir Darky Comfort Dikey 2 In 1 Elektrikli Süpürge 

Kullanım kolaylığı ve yüksek emiş gücü ile ev ve ofis ortamlarının temizlenmesine yardımcı olan bu model, küçük tozları bile ortamdan kolay bir şekilde gideriyor. Kolay taşınabilme özelliği ile birlikte rahatlıkla hareket ediyor ve ergonomik boyutu ile süpürme esnasında eğilmeye gerek bırakmıyor. Kullanılmadığı anlarda da fazla yer kaplamayan model böylece saklama esnasında da herhangi bir sorun yaratmıyor.

Sert yüzeylerde, halı, mobilyalar, yatak ya da araç içi temizlik için rahatlıkla kullanılabilir. Enerji tasarrufu sağlayacak şekilde geliştirilmiş motoru bu sayede enerji tasarrufu da sunmaktadır. Üçgen başlığı ise köşe gibi yerlerde daha pratik ve rahat bir temizlik yapılmasını sağlar. Kablo sarma aparatı ise kullanım sonrasında kabloların düzenli şekilde bir arada bulunmasını sağlıyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor.
 • 800 watt motor gücü ile toz ve kirlere karşı etkili koruma sunuyor.
 • 74 Db ses seviyesi ile ortalama bir ses çıkışı sağlıyor.
 • Farklı aparatlar ile zor bölgelere girebiliyor.
Nihai Değerlendirme:

Fiyat ve performans açısından ideal bir model olarak kullanılabilir. Güçlü motor özelliği ile zorlu toz parçacıkların bile giderilmesini sağlıyor. 1 litre toz hacmi ile tek seferde geniş alanları dahi rahatlıkla temizliyor. Toz torbası pratik şekilde temizleniyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/fakir/darky-comfort-dikey-2-in-1-elektrikli-supurge-mor-p-6897438″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

DYSON V8 Absolute Kablosuz Süpürge 227296-01

Kablosuz olması ile en iyi dikey süpürge modelleri arasında öne çıkan model, zahmetsiz ve pratik bir temizlik imkânı sunuyor. Kablosuz çalıştığı için kablo ile uğraşma sorunlarını ortadan kaldırıyor ve böylece daha geniş bir esneklik sunuyor. Yüzeyler, mobilyalar ve araç içlerinde kullanıma uygundur. Yüksek emiş gücü sağlayan motor ile birlikte en ufak parçacıkları bile kolayca haznesine hapsediyor ve haznesine hapsedilen tozlar daha sonra dışarıya çıkmıyor. Halı gibi derin yüzeylerde de güçlü emiş gücü ile derinlemesine bir çekim performansı gösteriyor. Özellikle tozları dışarıya çıkmayacak şekilde hapsettiğinden alerjik hassasiyeti olanların da rahat etmesine etki ediyor.

Hafif ve çok yönlü kullanım sunan tasarımı kullanım esnasında daha rahat ve konforlu bir kullanım imkânı yaratıyor. Tek şarj ile yaklaşık 40 dakika boyunca kullanılan model dijital motor ile çalıştığından diğer motor yapılarına göre çok daha sessiz çalışıyor ve böylece kullanım esnasında etrafına herhangi bir rahatsızlık vermiyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Güçlü motor gücü ile en ufak toz parçalarını bile emiyor.
 • Diğer modellere göre daha sessiz çalışıyor.
 • Farklı aparatları ile zor köşelerde ve alanlarda temizlik sağlıyor.
 • Hafifliği ile herkes tarafından kullanılıyor.
Nihai Değerlendirme:

Günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan model uzun süreli konforlu temizlik imkânı yaratıyor. Ev ve ofis ortamlarında rahatlıkla kullanıma uygundur. Torbasız yapısı ile temizliği çok daha pratik hale getiriyor. Şarjlı olarak kullanılması elektrik gücüne bağımlı olmaktan kurtarıyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/dyson/v8-absolute-kablosuz-supurge-p-37205758″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Xiaomi Siyah Handheld Cordless Vacuum A9 

9 siklonlu güçlü motoru ile temizlik esnasında yarı yolda bırakmıyor. Diğer modellere göre maksimum modda daha uzun süreli çalışıyor ve çok daha yüksek emiş gösteriyor. Tam şarj halindeyken 30 dakika çalışabiliyor ve bu sayede elektrik zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Güçlü özelliklerinin yanında toz ve kirleri en iyi şekilde hapsetmesi için filtre sistemine sahiptir. Filtresine hapsedilen kir ve akarlar dışarıya çıkmazlar, bu sayede alerjen maddeleri tamamen ortadan kaldırmış olur. Ortam havasını yenileyerek daha hijyenik bir temizlik sunar.

Modelin öne çıkan bir diğer özelliği ise daha etkili temizlik yapması için özel geliştirilmiş başlığı oluyor. Başlığında bulunan filtreler sayesinde tüm toz ve benzeri akarları anında hapsediyor ve böylece tekrar aynı yüzey üzerinden geçme zorunluluğunu ortadan kaldırmıyor. Kolay hareket eden başlığı ise çalışma esnasında fazladan efor sarf etmenin önüne geçiyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Yüksek emiş sağlayan güçlü motoru ile toz ve akarları ortadan kaldırıyor.
 • 5 filtreye sahip oluşu ile toz ve akarları haznesinde en iyi şekilde saklıyor.
 • Hafif ve ergonomik oluşu kolay bir kullanım sunuyor.
 • En yüksek modda bile uzun süreli şarjda kullanılıyor.
Nihai Değerlendirme:

Modern ve şık dikey süpürge kullanmak isteyenlere hitap eden model, fiyat açısından da benzerlerine göre öne çıkıyor. Tüm yaşam alanlarında tozları ve akarları başarıyla topluyor, haznesinde etkili şekilde filtreleyerek daha hijyenik bir temizlik sunuyor. Bu sayede havanın da temiz kalmasını sağlıyor. Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/xiaomi/siyah-handheld-cordless-vacuum-a9-p-59852356″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Bosch Bcs61113 Unlimited Serie Şarjlı 18v Dik Süpürge 

Gelişmiş özellikleri ile dikey süpürge tercih etmek isteyenlere uygun bir model olarak öne çıkıyor. AllFloor başlığı ile halı gibi derin yüzeylerde bile kir ve akarları etkileyici bir şekilde hapsediyor. Kablosuz olduğu için elektrik gücüne bağımlı olmadan temizlik yapmayı mümkün hale getiriyor. Ayrıca kolayca değiştirilen bataryası ile şarj süresini beklemeden ek bir batarya ile temizliğe kalındığı yerden devam edilebiliyor. Şarjlı kullanımda 30 dakikaya kadar kesintisiz kullanım sunuyor.

Kolay kavrama ve esneklik veren tasarımı ile herkesin kullanıma uygundur. Farklı aksesuarları ile birlikte zor olan köşe gibi alanlarda da rahat temizlik sağlıyor. Duvar aksısı sayesinde ise kullanım sonrasında bulunduğu ortamda yer kaplamadan muhafaza ediliyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Motor gücü sayesinde yüzeydeki toz ve akarları kolayca topluyor.
 • Değiştirilebilir batarya sistemine sahip olması daha işlevsel kılıyor.
 • Sessiz çalışması ile kullanım sırasında etrafına rahatsızlık vermiyor.
 • Özel filtresinde toplanan tozlar kolayca boşaltılıyor.
Nihai Değerlendirme:

Ev ve ofis ortamlarında rahat bir kullanım isteyenler için idealdir. Özellikle değiştirilebilir batarya sistemi kesintisiz kablosuz şekilde kullanımı mümkün kılıyor. Bu durum ise elektrik gücü olmayan yerlere avantaj yaratıyor. Yüksek emiş gücü ise ortamda daha temiz bir hava yaratıyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/bosch/bcs61113-unlimited-serie-sarjli-18v-dik-supurge-p-35824320″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Rowenta Row Rh5119tr Air Force 2in1 Dik

Pratik ve rahat temizlik isteyenler için fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor. Ergonomik tasarımı, el süpürgesine dönüşen yapısı, kolay ayarlanan güç kademeleri ve enerji verimliliği ile ev ve ofis ortamlarında kullanım için uygunluk taşıyor. Entegre halde bulunan el süpürgesi ile istenilen zamanda dikey süpürgeyi el süpürgesine çevirmek mümkün. Delta başlığı ise köşe gibi zorlu alanlara bile daha kolay girmesini sağlıyor.

Konsol üzerinden rahatlıkla ayarlanabilen güç seviyesi ise farklı kademeleri denemek isteyenlere avantaj yaratıyor. Ergonomik tutma kolu, uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermiyor. 1,2 litre geniş kapasitesi ile birlikte uzun süreli temizlik sunuyor. Siklonik teknolojisi hava ve toz ayrımı yaparak sadece tozları filtresinde tutuyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Kompakt tasarımı ile hem dikey hem de el süpürgesi olarak kullanılabiliyor.
 • 6 metre kablo uzunluğu ile priz değiştirmeden geniş alanlarda temizlik sunuyor.
 • Ayrılabilir filtresi ile kolay temizlik sağlıyor.
 • Güçlü emiş gücü ile derin yüzeylerde bile temizlik yapıyor.
Nihai Değerlendirme:

El ve dikey süpürge olarak kullanılması büyük bir avantaj sunuyor. Modelin ayrıca yüksek emiş gücü sağlaması da etkili temizlik isteyenlere hitap ediyor. Kolay temizlenen filtresi ise temizlik yapmayı daha pratik ve zahmetsiz bir hale getirerek modeli öne çıkarıyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/rowenta/row-rh5119tr-air-force-2in1-dik-p-5751253″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Deerma VC20 Plus 14.4V Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge

Kablosuz temizlik yapmak isteyenler hitap eden bir diğer dikey süpürge olan modelde sade tasarımlar dikkat çekiyor. Yüksek güce sahip çift motorlu yapısı ile toz ve akarları daha kolay bir şekilde topluyor. Sadece ana emiş motoru değil, zemin fırçasında da dakikada 3000 defa dönen elektrik motoru ile toz ve akarlar en iyi şekilde toplanıyor. Ayrıca başlıktaki filtre sadece toz ve akarlar için değil evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de etkili bir şekilde topluyor.

Gövdesinin sade tasarımı ile tasarım ödülü de kazanmış olan model son derece minimalist çizgiler ile yaşam alanın daha güzel görünmesine de yardımcı oluyor. Güçlü performans özellikleri ve dikkat çekici tasarımı ile bir araya gelen model farklı başlıkları ile çeşitli alanlarda da rahatça kullanılabiliyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Sade ve minimalist tasarımı dikkat çekiyor.
 • Güçlü motor gücü ile toz ve akarları kolayca topluyor.
 • Diğer modellere kıyasla daha az sessiz çalışıyor.
 • Sadece 1 kg ağırlığında olduğundan rahatça hareket ediyor.
 • Filtresi ayrılabiliyor ve rahatça temizleniyor.
Nihai Değerlendirme:

Daha kolay temizlik yapmak isteyenlere hitap eden model, yeterli emiş gücü, ergonomik tasarımı ve kablosuz kullanımı ile temizlik yapmayı zahmetsiz hale getiriyor. Parçalanabilir gövde kısmı el süpürgesi olarak da kullanıma izin veriyor ve böylece araç içinde de rahatlıkla kullanılıyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/deerma/vc20-plus-14-4v-kablosuz-dikey-sarjli-supurge-deerma-turkiye-garantili-p-46227812″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Roidmi X30 Pro 28.8V Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Akıllı özellikleri ile öne çıkan model, özellikle gerçek zamanlı temizlik kontrolü yapmak için ideal bir fırsat sunuyor. Şarjlı olması ile elektrik gücüne bağlı olmadan 70 dakikaya varan sürelerde çalışan model, yüksek emiş gücü ve sessiz çalışması ile en iyi dikey süpürgeler arasında yerini alıyor. Özellikle temizlik durumunu gösteren ekranı harcanan zamanı, alanın yüzde kaç oranında temizlendiğini göstermesi, harcanan enerji miktarının ne olduğu gibi bilgiler ile gelişmiş teknolojik özellikler sunuyor.

İyon bakteriyel yapıdaki filtresi ile tozları son derece etkili bir şekilde hapseder. Bakteri ve toz gibi akarların dışarıya çıkışını engelleyerek ortamda daha temiz ve hijyenik bir hava oluşmasını sağlıyor. Ayrıca süpürge işlevinin yanında başlığı aynı zamanda paspas olarak da kullanılıyor ve böylece yüzeyin parlaklık kazanması da mümkün oluyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Son derece gelişmiş teknolojik özelliklere sahip.
 • Başlığı paspas görevi de görüyor.
 • Akıllı ekranı ile temizlik yaparken tüm bilgileri görmek mümkün.
 • 70 dakika gibi uzun süreli şarj imkânı sunuyor.
 • Ergonomik tasarımı ile temizliği kolaylaştırıyor.
Nihai Değerlendirme:

Teknolojik özellikleri güçlü bir şekilde kullanarak kullanıcılarına iyi bir deneyim yaşatan model, ev ve ofis ortamları başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında son derece güçlü ve kompakt temizlik yapılmasını sağlıyor. İleri düzeyde bir süpürge ihtiyacı duyanlar için tavsiye ediliyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/roidmi/x30-pro-28-8v-dikey-kablosuz-sarjli-supurge-turkiye-garantili-p-47774765″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Grundig VCP 5030 3in1 Kablosuz Dikey Süpürge

Çok yönlü kullanım sunması açısından dikey süpürge modelleri arasında öne çıkıyor. Sert zeminlerden koltuk gibi yüzeylere kadar etkili bir performans sergiliyor. Aynı zamanda yer silme aparatı ile paspas görevi de görülüyor. Yüksek performans elde edilmesi için lityum bataryaya sahiptir. 45 dakikaya kadar kesintisiz bir şekilde temizlik imkânı sunar.

Güçlü turbo motoru ile yüzeydeki en zorlu tozları bile rahatlıkla hapsedebilir. LED ışıklara sahip başlığı ise kirlerin ve evcil hayvan tüylerinin daha görünür olmasını sağlıyor. Tek hamlede çıkarılan toz haznesi ise pratik bir temizlik sunuyor.

Neden Tavsiye Ediliyor:

 • Kablosuz 45 dakika çalışabiliyor.
 • Başlığındaki LED ışıklar toz ve akarların daha rahat görülmesini sağlıyor.
 • Düşük ses seviyesi ile temizlik esnasında rahatsızlık yaratmıyor.
 • Geliştirilmiş motoru ile toz ve akarları kolayca temizliyor.
Nihai Değerlendirme:

Güçlü ve sessiz çalışan dikey süpürge isteyenler için tavsiye edilir. Şarjlı çalışması ve ergonomik tasarımı ile pek çok alanda temizliğin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Dayanıklı malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunuyor.

[powerkit_button size=”lg” style=”danger” block=”true” url=”https://www.trendyol.com/grundig/vcp-5030-3in1-kablosuz-bldc-dikey-supurge-p-39140472″ target=”_blank” nofollow=”true”] Trendyol’da İncele [/powerkit_button]

Bir yanıt yazın
You May Also Like