in

BluTV yapımı “Bonkis” dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Bir komedi dizisi olan Bonkis, 22 Ocak 2021‘de Blu tv‘de yayınlanmaya başladı. İlk sezonu iki parça halinde ve 7 bölüm şeklinde yayınlandı.

İkinci sezonda yönetmen koltuğunda ise birçok uluslararası festivalden övgü dolu yorumlarla dönen “Taksim Hold’em” filmiyle tanınan Michael Önder oturuyor.

Dizinin başrolünü de üstlenen Deniz Tezuysal aynı zamanda senaryoyu kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosunda, Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü Naz Atalay, Serhat Parıl, Lale Mansur, Cem Emüler gibi isimler öne çıkıyor.

Daha önce açıklandığı gibi dizi 2. sezonuyla dönüyor.

Dizi ne anlatıyor?

Deniz’in yüzünün gülmediği aşk hayatı, bir türlü memnun edemediği ebeveynleri ve ayakta tutmaya çalıştığı kafesi ‘Bonkis’e kamerasını çevirerek izleyenlere kendi hayatlarından ortak noktalar bulacakları mizah dolu bir hikaye sunuyor. Deniz Tezuysal’ın yazıp başrolünde yer aldığı, aranan ve özlenen tatta bir kadın hikayesi sunan dizinin yeni sezonunda işler tamamen değişiyor ve Bonkis, karavanıyla yollara düşüyor.

Seyircileri çok daha renkli, aydınlık, ilham verici ve umut dolu bir sezonun beklediği dizide ilk sezondan tanıdığımız ekip Bozcaada’da festivale doğru yola çıkıyor. Kafeye kilit vurulmuş olsa da pes etmeyen Deniz’in bu sefer neler yaşayacağı merakla beklenecek.

Yollara düşmeden önce Bonkis’i “feminist pavyon”a dönüştürme çabası ise izleyenlere oldukça eğlenceli anlar yaşatacak.

Sergen Deveci’nin rol aldığı dizinin yeni sezonunda kadroya sürpriz isimler de dahil oluyor.

İkinci sezonda yönetmen koltuğunda ise birçok uluslararası festivalden övgü dolu yorumlarla dönen ‘Taksim Hold’em’ filmiyle tanınan Michael Önder oturuyor.

Bonkis dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2. Sezonunun tarihi, BluTV’nin resmi Twitter hesabından duyuruldu. 18 Ocak günü dizinin 2. sezonu erişime açık olacak.

 

 

 

 

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

“Munich – The Edge of War” 21 Ocak Günü Netflix’te Yayınlanacak

Bilim Kurgu Dizisi In From The Cold, Netflix’e Geliyor