in

Yönetmen Patty Jenkins, ‘Wonder Woman 3’ Filmini Yönetecek

Diana Prince resmi olarak üçüncü bir “Wonder Woman” filmi için beyazperdeye geri dönüyor. Warner Bros., DC Comics serisinin başka bir bölümünü de hızlı bir şekilde geliştirdi ve Gal Gadot filmin baş kahramanı olarak, Patty Jenkins ise süper kahraman üçlemesinin son senaryosunu yazmak ve yönetmek için geri döndü.

‘Wonder Woman 3’ün geleceği duyurusu, Noel Günü’nde şirketin yayın hizmetinde ve seçkin sinema salonlarında piyasaya çıkan stüdyonun süper kahraman devam filmi “Wonder Woman 1984” ün hemen ardından geldi.

Warner Bros. üçüncü “Wonder Woman” filminin geleneksel bir sinema gösterimi olarak sunulacağını söyledi.

Warner Bros. başkanı Toby Emmerich, “Wonder Woman 1984’ün güçlü açılış performansını sürdürürken, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar Diana Prince’i kucaklamaya devam ediyor. Uzun süredir planlanan tiyatro üçlemesini tamamlayacak olan gerçek hayattaki harika kadınlarımız Gal ve Patty ile devam edebilecek olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz” dedi.

Çoğu kişi “Wonder Woman 1984”i evlerinden izlemeyi tercih etse de, film yine de pandemi dönemini göz önünde bulundurursak şaşırtıcı derecede güçlü bilet satışları yakaladı. “Wonder Woman 1984”, koronavirüs döneminin bugüne kadarki en iyi açılış hafta sonu başarısını yakalayarak 2.100 Kuzey Amerika tiyatrosundan 16.7 milyon dolar topladı. Stüdyo, HBO Max izleyicileri açısından, platform abonelerinin yaklaşık yarısının filmi Cuma günü izlediğini ve milyonlarca kişinin daha kablolu veya kablosuz erişimle izlendiğini söyledi. Mayıs ayında çıkarılan HBO Max’in şu anda 12,6 milyon aktif kullanıcısı var.

WarnerMedia’da yer alan başkan Andy Forssell, “‘Wonder Woman 1984’, yayınlandığı ilk 24 saatinde tüm temel görüntüleme ve abone ölçümlerimizde rekorlar kırdı ve beklentilerimizi aştı. Gördüğümüz bu ilgi ve ivme, bunun muhtemelen hafta sonundan sonra da devam edeceğini gösteriyor” dedi. “Bu çok zor zamanlarda, sinemaya gitmenin bir seçenek olmadığı yerlerde insanlara bu filmi evde izleme seçeneğini sunmak güzeldi.”

Henüz “Wonder Woman” üçlemesinin son bölümü hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Salgın sırasında defalarca ertelenen devam filminde, kötü Cheetah rolünde Kristen Wiig, üst düzey iş adamı Max Lord rolünde Pedro Pascal ve Diana’nın sevgisi Steve Trevor rolünde Chris Pine rol aldı.

 

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Olivia Wilde’ın Shia LaBeouf’u ‘Don’t Worry Darling’ Filminden Kovduğu Ortaya Çıktı

Ağır Sözler ve Mesajlar: WhatsApp ve Instagram için Ağır Söz Durumları