Bu hafta Entertainment Weekly tarafından en çok sevilen serilerden biri olan Ghostbusters’ın yeni bir filmi üzerinde çalışıldığı duyuruldu. Fakat yeni Ghostbusters yapımı ile ilgili heyecan verici ve nostaljik bir detay var. Film, orijinal serinin yönetmeni olan Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman tarafından yazılıp yönetilecek.

“6 yaşında seti ziyaret ettiğimden beri kendimi her zaman bir Ghostbusters hayranı olarak gördüm. Diğer tüm hayranlar için bir film yapmak istedim.”

Bu filmi asıl özel kılacak olan niteliği ise filmin bir remake değil, orijinal serinin devamı olması. Jason, işi babasının bıraktığı yerden devam ettirmeye niyetli. Bu sırada babası Ivan Reitman da yapımcı koltuğunda oturacak. Ünlü yönetmen, oğlunun ona bu fikirle gelmesinin onu şaşırttığını fakat sonlara doğru da ağlattığını belirtiyor. Anlaşılan, bir aile meselesi ile karşı karşıyayız.

Henüz resmi bir ismi olmayan yeni Ghostbusters filminin 2020 yazında izleyicilerle buluşması planlanıyor. Filmin ünlü tanıtım müziği kulaklarımızda çınlanmaya başladı bile!

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like