Eğer ‘Who Killed Sara?’ adlı popüler Netflix drama dizisini severek izlediyseniz, size harika bir haberimiz var. Dün yayın devi Netflix, ‘Who Killed Sara?’nın 2. sezonunun geleceğini söyledi. Bir harika haberimiz daha var. ‘Who Killed Sara?’nın 2. sezonu bu Mayıs ayında prömiyer yapacak.

‘Who Killed Sara?’ dizisinde intikam peşinde koşan Alex konu alınıyor. Sara Guzmán (Ximena Lamadrid) on sekiz yıl önce arkadaşlarıyla sahil gezisine çıkan ve eğlenceyi seven bir gençti. Görünüşte zararsız olan bu karar, Sara’nın acımasızca ölümüne, yüzlerce metrelik bir göle düşmesine neden olur. Şimdi, neredeyse yirmi yıl sonra, Sara’nın erkek kardeşi Alex (Manolo Cardona), kız kardeşinin ölümü nedeniyle haksız yere hapsedildikten sonra hapishaneden serbest bırakılır. Alex sadece kendisi ve ailesi için değil, öldürülen kız kardeşi için de intikam almaya çalışır.

Ve evet doğru: Sara, acayip bir deniz paraşütü kazasında ölmedi. Koşum takımı kesildi, bu da bunu bir cinayet haline getirdi.

Gizemli dram, 18 yıl önceki o kader gününe yol açan kadere ve Alex’in intikam için modern planı iki zaman çizelgesi arasında geçiş yapar. Ama Alex ne kadar çok öğrenirse, kız kardeşinin ölümü o kadar karmaşık ve tehlikeli hale gelir. Zengin sevgilisi Rodolfo’nun (Alejandro Nones) kurbanı olmadığı ortaya çıkar. Kız kardeşi çok daha büyük bir şeyin merkezindeydi. Alex’in her zaman öyle olduğunu varsaydığı tatlı, masum melek de değildi. Peki Alex, Rodolfo’nun kız kardeşi Elisa’ya (Carolina Miranda) karşı olan hisleriyle savaşırken gerçeği öğrenebilir mi?

Netflix, dizinin 2. sezonunun 19 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacağını duyurdu. Sadece bu değil, Matías Novoa, Daniel Giménez Cacho ve Antonio de la Vega da kadroya katılmaya hazır. Dizide Manolo Cardona, Carolina Miranda, Ginés García Millán, Claudia Ramírez, Eugenio Siller ve Alejandro Nones rol alıyor. Bu yeni sezonu David “Leche” Ruiz, Carlos Bolado ve Poncho Pineda yönetecek. Who Killed Sara?’nın 2. sezonunun yapımcılığını da Perro Azul için Juan Uruchurtu üstleniyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like