1. Home
  2. Diğer
  3. 750’den Fazla Bebeğin Su Altında Çekilmiş 10.000 Fotoğrafından En Çok Beğenilen 10’u Listelendi.. İşte O Fotoğraflar!

750’den Fazla Bebeğin Su Altında Çekilmiş 10.000 Fotoğrafından En Çok Beğenilen 10’u Listelendi.. İşte O Fotoğraflar!

Yavaş yavaş güneşli günlere daha da yaklaşıyoruz. Güneşli günler yaklaştıkça da kendimizi türlü tatil planları kurarken yakalarız. Tabii ki tatil denilince ilk akla gelen “deniz” olur. Toplantılardan, raporlardan, mesailerden kısaca iş hayatından yorulmuş bizler dışında denizin başka meraklıları da var: Bebekler.

Ödüllü fotoğrafçı ve New York Times Bestseller ödülü alan “Underwater Dogs” ve “Underwater Puppies” kitaplarının yazarı Seth Casteel, bu sefer bebeklerin denizaltındaki eğlenceli ve etkileyici hallerini fotoğraflamış. 750’den fazla bebeğin yaklaşık 10,000 fotoğrafını çekerek bir kitapta toplamış. Yazarın “Underwater Babies” adlı fotoğraf albümü şeklindeki kitabını Amazon’da bulabilirsiniz.

Sizlere 10,000 fotoğrafı gösteremesek de en güzel fotoğraflardan 10 tanesine bakarak beraber eğlenmek ve mutlu olmak isteriz.

1.

denizaltı bebek

2.

denizaltı bebek

3.

denizaltı bebek

4.

denizaltı bebek

5.

denizaltı bebek

6.

denizaltı bebek

7.

denizaltı bebek

8.

denizaltı bebek

9.

denizaltı bebek

10.

denizaltı bebek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>