Amazon Prime Video, başrolde Shahid Kapoor’un yer aldığı, henüz adı açıklanmayan Amazon Original Serisinin üretimine başladığını duyurdu. Raj Nidimoru ve Krishna DK tarafından yaratılan ilginç drama gerilim filmi, aktör Shahid Kapoor’un dijital platformdaki ilk çıkışı olarak damgasını vuracak. Raj ve DK’nin kara ve alaycı mizahla dolu olan serisi, 240’tan fazla ülke ve bölgede Amazon Prime Video üzerinden yayınlanan The Family Man’in olağanüstü başarısının ardından yönetmen ikilisinin Amazon Prime Video ile yeni işbirliği olarak yer alacak. Proje, Sita R Menon, Suman Kumar ve Hussain Dalal tarafından ortak yazılmıştır.

Amazon Prime Video Hindistan İçerik Direktörü ve Başkanı Vijay Subramaniam, “Amazon Prime Video’da, Hindistan’dan ve dünyanın dört bir yanından en iyi yetenek ve hikaye anlatıcılarının bazılarına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz” dedi. “Shahid Kapoor inanılmaz derecede yetenekli bir aktör ve Raj ve DK ile yepyeni ve heyecan verici bir işbirliği ile Prime Video ailesine katılmasından heyecan duyuyoruz. Bu, müşterilerimize hitap edeceğinden emin olduğumuz yepyeni ve benzersiz bir proje olacak!”

Dijital çıkışından bahseden Shahid Kapoor, “Bir süredir Raj ve DK ile işbirliği yapmaya istekliydim. Amazon Prime Video’daki en sevdiğim Hint projesi ‘The Family Man’dir. Dijital çıkışım için onlardan daha iyi birini düşünemezdim. Amazon Prime Video muhteşem bir yayın platformu ve bu platformla çalışmak da ayrı bir ayrıcalık. Bu proje fikrini ilk duyduğumda sevdim ve o zamandan beri şu ana kadar oldukça heyecan verici bir yolculuk oldu! Bu seriyi izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Projenin yaratıcı ikilisi Raj ve DK, “Bizim amacımız, yaptığımız her film veya dizide daha iyisini yapmak için her zaman kendimize meydan okumaktır” dedi. Bu bizim en sevdiğimiz senaryo oldu ve gerçekten bir sevgi emeği oldu. Shahid’de mükemmel bir eşleşme bulduk! Bu dizi için her zaman ilk tercihimiz o oldu.  Shahid, performansını izlemek ve birlikte çalışmak için heyecan verici bir oyuncu! Rollerine getirdiği yoğunluk inanılmaz. Amazon Prime Video ile uzun süredir devam eden ilişkimiz, onlarla yaptığımız her seriye karşı kendimizi daha sorumlu hissetmemizi sağlıyor. Harika ortaklar oldular. Ve bu seriyi oluşturmak için sabırsızlanıyoruz!”

Dizide yer alan sürpriz oyuncu kadrosuyla ilgili yakında bir duyuru yapılacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like