1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Selena Gomez 4 Aylık Aradan Sonra Sessizliğini Sosyal Medya Yoluyla Bozdu

Selena Gomez 4 Aylık Aradan Sonra Sessizliğini Sosyal Medya Yoluyla Bozdu

Justin Bieber’ın Hailey Baldwin ile evliliği ile Bieber’ın uzun süreli ilişki yaşadığı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez’in hastaneye kaldırıldığı haberi aynı anda gelmişti. Geçtiğimiz yıllarda böbrek nakli olan Gomez, geçtiğimiz aylarda beyaz kanlarında sorun çıkması ve psikolojik çöküntü yaşaması ile hastaneye kaldırılmıştı. 4 aydır sosyal medya hesaplarını da kullanmayı bırakan Gomez, iyileşmesi ile hayranlarına iyi olduğunu belirtmek için Instagram hesabından üç fotoğrafını paylaştı.

Benden haber almayalı uzun zaman olmuştu ama herkese mutlu seneler dilemek istiyorum ve sevginiz ile desteğiniz için teşekkür ediyorum. Geçen yıl tamamen öz dönüşüm, zorluklar ve büyümem ile doluydu. Geçirdiğimiz zorluklar her zaman size kim olduğunuzu ve nelerin üstesinden gelebileceğinizi gösteriyor. İnanın bana, bunlar kolay değil fakat olduğum kişi olmaktan ve geriye dönüp geçtiğimiz seneye baktığımızda kendimle gurur duyuyorum. Hepinizi seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>