Basit Bir Beslenme Alışkanlığı Edinerek 10 Yaş Daha Genç Görünüme ve Daha Sağlıklı Bir Vucüda Sahip Olan Bu Kadının Müthiş Dönüşümüne Şaşıracaksınız!

Sarah Smith isimli bu kadın yıllarca başağrısı ve hazımsızlık çekiyordu. Nöroloğu ve diyetisyeni ortak kararla ona günde 3 litre su içmesini önerdive sonrasında verilen tavsiyelere uyan Sarah’nın harika değişimine adım adım bakalım:

1. Hafta: Sarah hergün 3 litre su içmeye başlar

Pratisyeni kendisine, sabah, öğle ve akşam vakitlerinde birer litre su içmesini önerir. Böylece böbreğin filtrelediği kandaki artığın idrara dönüşerek kolayca temizleneceğini ve kendisinin daha iyi hissetmeye başlayacağını söyler. Normalde sadece sabah ve gece tuvalete gittiğini belirten Sarah, 3 litre su içmeye başlayınca tuvalete gitme sıklığının da arttığını söyler. Ayrıca toksinlerden dolayı koyu sarı olan idrarı, su içtikçe vucudu toksinlerden arınmaya başladığı için daha şeffaflaşmaya başlar.

2. Hafta: Sarah’nın yüzündeki lekeler ve göz altı morlukları yavaş yavaş gözden kaybolmaya başlar

İkinci haftasından itibaren ten renginin daha güzel görünmeye başladığını ve bir haftadır hiç baş ağrısı çekmediğini ifade eden Sarah, selülitlerinin de önemli oranda yok olduğunu söylüyor.

3. Hafta: Sarah cildinin daha dolgun ve beslenmiş göründüğünü farkeder

Göz altındaki kırışıklarından da su diyeti sayesinde arınan Sarah, cildinin de daha dolgun görünmeye başladığını terapistiyle paylaştır. Terapisti bunun sebebinin suyun, hücrelerin yenilenmesindeki etkisi olduğunu söyler. Aynı zamanda Sarah odaklanma sorununun da azaldığını farkeder.

4. Hafta: Değişimine inanamayan Sarah, diyete devam etme kararı alır

Sarah’nın müthiş değişimine aşağıdaki resimden daha iyi şahit olabilirsiniz. Solda 4 hafta önceki Sarah ve sağda 4 hafta sonraki Sarah.. Kaynak Dailymail.